1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak odzyskać konto xbox live?

Temat na forum 'Xbox Live' rozpoczęty przez wadyl, Październik 18, 2015.

1. wadyl

wadyl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Polska
    mam pytanko. Jak odzyskać (pobrać profil) z xbox life jak nie pamiętam meila tylko gamertag?

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1860
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Bez maila raczej nie masz szans odzyskać, bo tak to bym podawała gamertagi ludzi z forum i dużo kont bym dostała za friko :)

4. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Weryfikacja SMS jeżeli podałeś swój numer telefonu przy rejestracji konta.

5. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Zadzwoń na infolinie ale wątpię żeby tam Ci ktoś pomógł, bo obojętnie co powiesz to i tak będzie to wyglądać podejrzanie, że chcesz komuś zawinąć konto. Musisz znać email żeby odzyskać pass czy tam zabezpieczenia.

6. Shady1991

Shady1991 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Powiem tak byłem w podobnej sytuacji a ze konto próbowałem odzyskać po jakiś 5 -6 latach i nie miałem już nic aktualnego ani maila ani numeru telefonu, ani karty jakiej mamy dodanej na szczęście miałem adres i go podałem i jakaś tam seria pytań i udało mi się odzyskać ale szczegółów nie pamiętam ale jest to możliwe . Podsumowując próbuj, ja nic nie pamiętalem bo po tylu latach skąd, nawet odpowiedz na sekretne pytanie pomyliłem wiec jak u mnie nie pomyśleli o tym ze cce ukraść konto to każdy może zadzwonić ;)

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum