1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak odzyskac profil gracza na innej konsoli jeśli profil nigdy nie był na xbox live

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez czarny1058, Marzec 13, 2011.

1. czarny1058

czarny1058 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Piszę ponieważ mam problem z odczytaniem profilu na innej konsoli(nie dawno kupiłem nową) , wszystko byłoby dobrze jeśli profil wcześniej zostałby podpięty na x-box live lecz tak nie jest,gdy chce odzyskać tag gracza muszę podać e-mail oraz hasło danego profilu którego nie posiadam bo nigdy nie łączyłem się z siecią.
    Gdyby ktoś już to przerabiał lub wiedział coś na ten temat proszę o pomoc , z góry dziękuje
    Pozdro
    czarny1058

2. Lotnik421 Xbox One

3. mihcal5

mihcal5 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    zastanów się nad tym co napisałeś a potem pisz, jak dokładnie to przeczytasz to znajdziesz odpowiedz na swoje pytanie

4. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    skoro nie masz mejla ani hasla to znaczy ze nigdy nie zalozyles profilu lol. pomijajac juz ten paradoks to konto mozesz odzyskac jedynie z dysku starej konsoli ;]

5. Gemini

Gemini Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Podobno da się zgrać profil (osiągnięcia plus savy) za pomocą pendriva. Też mam ten problem i szukam coś na ten temat ale niestety ciężko o jakieś konkrety.

6. marcincs

marcincs Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    Moze to pomoze :)
    Move, delete, or recover your gamertag

Wczytywanie...

Poleć forum