1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak odzyskać profil z konsoli?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez roszej, Październik 27, 2009.

1. roszej

roszej Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Inowrocław
    Witam.

Mam pewien problem. Wysłałem konsolę na gwarancję i wymienili mi na nową. Podłaczyłem dysk i okazało się, że nie mogę załadować profilu z dysku, pokazuje się że "PROFIL USZKODZONY", no i przez to w sumie chyba wszytskie SAVE'y z gier też poszły w...sobie :/ Nowa konsola ma już NXE a stara nie miała, czy to ma wpływ? jest jakaś szansa aby załadować tamten profil?

2. Lotnik421 Xbox One

3. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    Masz połączenie z XBL? Usuń całkowicie profil z konsoli a następnie wybierz opcję - odzyskaj tag gracza. Powinno zadziałać jeśli chodzi o GT. Save-y chyba przepadły.

4. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    nie kasuj nic,sam profil od nowa sciagnij,save powinny dzialac-bo sa przypisane do id kosnoli,dysku i profilu.Najpierw sprawdzaja profile id,jak sie zgodzi to dzialac beda :)

wiec tylko GT odzyskaj

5. Floyd

Floyd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Żyrardów
    Jak to sevy są przypisane do ID konsoli?!

Przecież dysk mogę wziąć do kolegi podłączyć odpalić gierkę i grać od tamtej pory co u siebie grałem :!:

Przypinając się do tematu, jak przenieść Savy ze starego dysku na nowy, razem z Archiwmentami i kontami?!

6. badboy8

badboy8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    No ja raczej bym postawiłem na odpowiedz Miedzianka.
    Normalnie jak sobie przenosiłem to po odzyskaniu profilu normalnie działają aczkolwiek było zapytanie że jak savy nie należą do profilu to poprostu achievementy nie będą wpadać.

7. Floyd

Floyd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Żyrardów
    Proszę rozwiń zdanie, każdy pisze tak zwięźle ze albo tylko doświadczeni użytkownicy rozumieją o co chodzi, lub tylko sam autor =/.

Ja miałem taką sytuacje, kupiłem konsole, która się popsuła po tygodniu. Pożyczyłem konsolę od kumpla, podłaczyłem mój dysk z nowego klocka który miał już ten nowszy Dasch, do konsoli koleszki, zgrałem gre na dysk grałem na tej konsoli do póki M$ nie przywiózł mi z powrotem tej co kupiłem niedawno, to odpiąłem dysk, podpiąłem do mojej konsolki, i normalnie wszystko było, savy, jak i mój profil itp. To dlaczego dysk i profile mają być przypisane tylko do jednej konsoli?!

8. bonkaj

bonkaj Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    A ja chciałem się zapytać czy można przenieś jakimś cudem savy i wszystkie osiągnięcia z jednego profilu na drugi bardzo bym prosił o odpowiedzi bo nie chce mi się przechodzić dwa razy tej samej gry.

9. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    Cudem tak , normalnie nie .

Wczytywanie...

Poleć forum