1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak określacie głośność pracy XBOXA360?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Pil, Kwiecień 15, 2008.

1. Pil

Pil Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak w temacie, pytam bo jestem świeżym użytkownikiem i jestem zaszokowany hałasem wydobywającym się z konsoli. Miałem Dreamcasta miałem Xboxa 1 ale X360 buczy jak by miał odlecieć. Zdaje sobie sprawę ze musi sie grzać i wentylować. Czy mam zacząć grać na słuchawkach? Jak sprawa wygląda u konkurencji PS3?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Bełek

Bełek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Krapkowice
    Odp: Jak określacie głośność pracy XBOXA360?

Większość użytkowników forum ma odczytywanie płyt ustawione na x5 lub x8 więc hałas w grę nie wchodzi :) Natomiast oryginalna prędkość czyli x12 jest nie do zniesienia!

4. basa

basa Guest

Z Ps3 nie porownam , ale moj ustawiony na x8 klocek chodzi ciszej niz moja PS2 z wlozonym hdd samsunga

5. Majcher997

Majcher997 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

JA to tam odczytu nie słysze bo mam wiatraki na 12V zmienione :D , w porównaniu do wcześniejszej konfiguracji to standardowe wiatraki są bezgłośne, ale gram w słuchawkach więc mi to tito ;) Ogólnie polecam raczej grać w słuchawkach, można się bardziej skoncentrować na grze :)

6. karol191

karol191 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Mi chodzi ex jak silniki od airforce 1 ;D bo mam coolerka.

7. przeo_91

przeo_91 Guest

U mnie cichutko chodzi odczyt 8x i chodzi jak talala :D Wiatraki raczej spokojnie, nie przeszkadza mi komp mi chodzi z 5x głośniej (podkręcony procek) .

8. cux

cux Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18

Ja tez mam odczyt x8, do tego komp jest wlaczony 24h takze iksa w ogole nie slysze. :D

9. Grzelus301

Grzelus301 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

Wiatraki podkręcone do 12V(napęd 8x). Komp chodzi 24/7 :) A komp chodzi głośniej niż mój odkurzacz, podkręcony procek, podręcona grafika, otwarta obudowa do tego 2 wielkie wentylatory z przodu i z tyłu :) Więc hałas mojego klocka wcale mi nie przeszkadza, a w tym hałasie to się nawet nie wyróżnia. :) Albo o prostu zagłusz go głośnikami w czasie gry, ja tak czasem robie :D

10. zaku666

zaku666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków

ehh a mi w ogole kompa nie slychac cichutki na max , a xbox szaleje szczegolnie jak plytka nie jest idealna, choc mam to x8 to czasem np w assassinie odrywam sie od gry i spogladam na xpudlo i mysle przestan wyc ;D (glosnosc mam na TV 23/50 wiec moze dlatego)

11. Laska

Laska Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18

Ja sobie wyciszyłem i nie słyszę nic :D

12. Pil

Pil Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Podsumowując ODRZUTWIEC nie żałuje że kupiłem X360, ale jak bym wiedział darował bym sobie kupno farelki 2000W która tak samo buczy i tak samo grzeje ;)

13. nax1000

nax1000 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Mam pytanie czy wszystkie napędy przerobione da rady zmniejszyć z 12x na 8x?

Czy po zmniejszeniu z 12x na 8x nie macie "zacinek" podczas wstawek filmowych w grach?

Czy wczytywanie danych z DVD trwa zauważalnie dłużej?

Pozdrawiam
    Nax1000

14. przeo_91

przeo_91 Guest

Po zmianie z 12x na 8x widać różnicę... w głośności a reszta tak samo no może z 2s się dłużej gra wczytuje ale to nie zauważalnie co do ścinek to nie ma!

15. cux

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18

Wczoraj kumpel z zona sprawili sobie PS3 za 1700zl w zestawie z Uncharted, NFS Pro Street i dwoma padami. Dodatkowo kupili GTA IV. Konsola nowka oczywiscie, chyba w Saturnie kupiona. Przychodzimy z kumplami do nich na parapetowe i ku mojemu zdziwieniu-na prawde, nie wiedzialem o tym-PS3 buczalo jak suszarka na najwyzszych obrotach. Nie mialem pojeca, ze do PS3 wpieprzyli jakies turbo wiatraki, przeciez to buczy chyba z 3, 4 razy glosniej od xbox'a. LOL i ktos smie twierdzic, ze xbox chodzic jak odkurzacz? Wczoraj nawet zartowalismy sobie, ze PS3 jak pralka chodzi, doslownie. Juz zostala mianowana na "pralko-suszarke". ???

16. nax1000

nax1000 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Ja slyszalem PS3 i ... w porownaniu do mojego x360 - ps3 chodzi cichutko.

wiatraków nie slychac w moim x360, ale DVD rom - jest jak suszarka na wysokich obrotach:)

Gdyby nie ten bardzo glosny naped byłbym zadowolony w 100% z x'a

17. cux

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18

Bo te turbo wiatraki w PS3 wlaczaja sie co jakis czas, a nie kreca sie non stop.
    Co do x'a-mam naped przeflashowany na x8 i nie jest juz tak glosno. Sprawie sobie x5-bedzie jak marzenie.

18. Majcher997

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Ja to nie wiem jak wam może głośność xa przeszkadzać. Ja nawet jak gram bez słuchawek to najzwyczajniej o tym dzwięku zapominam. A moje wiatraki kręcą się NON-STOP na max bo są na 12V. JAkbym pod klocka wysypał jakies kuleczki to by mi odjechał :D

19. rymcio1987

rymcio1987 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Knurów

a dla mnie xbox jest cichy ;) dlaczego ..?? bo podpięty jest pod kino domowe poprzez OPTICALA.. i jak dam powyżej 15 głośnośc to już Xksa nie słyszę ;))) tak o to mały drobiazg :)

20. nax1000

nax1000 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Majcher_NR : Cichy? uruchom ixa w nocy na TV - bez kina domowego bo dzieci i zona spią pietro wyzej .... naprawde slychac go. I nie wiatraki jak piszesz ALE DVD wirujące z predkością szlifierki. Weź to pod uwage ze nie kazdy gra glosno w dzień.

Ja moge grac tylko w nocy jak jest cisza w domu , bo wszyscy spia / za dnia mam obowiązki domowe i przy 2ce dzieci nie ma kiedy grac.

Pozdrawiam
    Nax1000

21. Majcher997

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Też gram w sporo w nocy. Zamykam drzwi u mnie, u innych i jakoś śpią 8) Ich chrapanie jest głośniejsze od xa :D

Wczytywanie...

Poleć forum