Jak otworzyć x360 w inny sposób?

RodzynR

Świeżak
Świeżak
chciałbym się dowiedzieć jak go otworzyć ponieważ mądry poprzedni właściciel przykleił je prawdopodobniej chodzi mi o tył konsoli i te 7 otworów. Czy jest szansa otwarcia x360 w inny niż normalny sposób ? Z góry Dziękuje za odpowiedzi ..
 

peja101

Banned
A możesz powiedzieć co przykleił, bo nie dokońca rozumiem twoje pytanie. Co do otwierania to są dwa sposoby jeden to normalny czyli rozczepianie zatrzasków, a drugi to młotkiem (nie polecam ;p)
 

RodzynR

Świeżak
Świeżak
tak chodzi o zatrzaski wgl nie chcą sie otworzyć chociaz robie wszystko z instrukcją
 

miedzianek

Użytkownik
Użytkownik
Jak przykleil to tylko na hama,ewentualnie rozgrzac ale jak to dobry klej to nie pusci.Ewentualnie przewiercanie,ale wtedy konsola bedzie sie rozjezdzac
 

peja101

Banned
Ogrzewaj naklejke suszarką do włosówok.3 min , a potem żyletke włoż miedzy naklejke, a obudowe i powoli rozdzielaj je.
 

miedzianek

Użytkownik
Użytkownik
@UP
On nie mowi o plombie-.- on mowi o zatrzaskach z tylu,klejem sa zaklejone


@TOP
A robisz to metoda wlasna czy za pomoca tych XCM Open Tools?
 

Qazimodo

Użytkownik
Użytkownik
ja myślę że niczym nie jest sklejona tylko brak ci wprawy w otwarciu :D

obejrzyj ten filmik >>> YouTube - How To Open An Xbox 360
 

peja101

Banned
A sorry ja zrozumiałem, że ktoś mu jakąś naklejkę lub plombę nakleił na wywietrzniki te które są na boku.
 

RodzynR

Świeżak
Świeżak
Metodą własną próbuje i nie ma skutku . : (
 

adidas2009

Użytkownik
Użytkownik
zdejmij faceplate podhacz tam te 3 miejca ;) - wez do gory i na chama :p, tak tez mozna i nic sie nie psuje :) nawet tak jest lepiej bo nie niszczysz w ogole tylu konsoli ;).
 

Do góry Bottom