1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak otworzyć Xbox-a

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez djezzer93, Luty 6, 2010.

1. djezzer93

djezzer93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lublin
    Więc tak niestety wyskoczył mi błąd 3RROD. Chciałem zmienić pastę termoprzewodzącą w xboxie jednak nie wiem jaki śrubokręt jest potrzebny aby dostać się do GPU bo już dostałem się do płyty głównej ale żeby wymienić pastę muszę dostać się dalej a jest tam potrzebny inny śrubokręt jak torx 10, czy mógłby mi ktoś powiedzieć jaki? Skoczyłem bym się do OBI i kupił a tak to musiał bym zabierać całego blaszaka i się zapytać na miejscu a nie chce mi się tego robić ;/
    Z góry dzięki za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. lazyeye

lazyeye Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
  4. maspex

maspex Użytkownik Użytkownik