1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

jak patchować obraz z rozszerzeniem .000

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mrowa1, Lipiec 14, 2011.

1. mrowa1

mrowa1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam !
    Ostatnio ściągnąłem grę Hitman Blood Money. Niestety gra ma rozszerzenie .000 i nie wiem w jaki sposób ją patchować. Do tej pory patchowałem programem 360 WavePatcher ale ten program odczytuje tylko pliki iso. Dodam jeszcze że muszę zpatchować do Wave 2. Z tego co przeczytałem na forum to trzeba grę przepuścic przez abgx360 z opcją zmiany wava niestety nie umiem tego zrobić. Proszę o pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    nie wiem czy dobrze pamietam trzeba te pliki scalic total comanderem polecam doczytac na google

4. mrowa1

mrowa1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Pliki są scalone tylko zamiast obrazu z rozszerzeniem iso jest plik image.000 który jest nietypowym obrazem gry. Czytałem na forum, że obrazy z takim rozszerzeniem istnieją tylko nie znalazłem informacji jak je patchować.

5. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    ulraiso uzyj i skonwertuj na format wavepatchera

6. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia: