1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

jak płacić przez PayPal

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez duszekx360, Grudzień 25, 2013.

1. duszekx360

duszekx360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowy Sącz
    czy jest możliwość kupna gry na xboxlive za pomocą paypal?
    jak tak to jak to połączyć

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  4. Bulishi

Bulishi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Tuchola
    a czy podawanie swojej karty kredytowej itd jest w pełni bezpieczne? nie ściąga potem ukrytych sumek pieniedzy czy czego kolwiek? chce kupić tego Figh Night Champion i się właśnie zastanawiam.. czy robić to poprzez podanie karty czy przez paypal.

@refresh

5. maker3

maker3 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jak masz wysoką awersje do ryzyka to do razu po kupnie gry możesz usunąć kartę z konta Xbox czy PayPal.

6. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    473
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Możesz przelewać kasę ze Swojego konta na paypal :) ja tak robię tylko musiałem przejść weryfikacje danych ;]

7. Bulishi

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Tuchola
    aha.. można usuwać to trochę uspokaja :D

2 - też bym musiał zweryfikować Paypal [ to się wyryfikuje ze swoim kontem bankowym tak? - długo to trwa]? Wtedy bym przelał z konta bankowego na Paypal i kupił gre. [długo taki zabieg by potrwał? ]

3 - Mam kartę [konto w banku millennium] Maestro czy jakoś.. a przy podawaniu karty wysuwają się 2 karty -> Visa i MasterCard. Hmm? ;)

Dzięki za odp:)

8. Krzychu1987

Krzychu1987 Banned

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nie musicie nic usuwać, wystarczy zmienić hasło do konta PayPal :)

Dodajesz kartę do konta PayPal muszą być te same dane co w banku bo odrzuci, przelewasz 1$ co potwierdza kartę a sam przelew idzie do 48h, w danych przelewu dostajesz klucz i ten klucz wpisujesz w odpowiedni formularz na stronie PayPal, teraz masz już kartę dodaną do pp i możesz robić na niego przelewy, przelewy z banku na pp idą do 48h.

9. Bulishi

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Tuchola
    Bo mam te dwie opcje do wybory przy weryfikacji -> 1. [dodaj rachunek bankowy] 2. [powiąż kartę z kontem PP] , Jak zrobie to 2. to normalnie z konta internetowego przelewam sobie kase na PP?

10. bld

Polubienia:
    473
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Jak powiązesz konto banko z PP to będziesz mógł robić zakupy w XBL , ja muszę poczekać na weryfikacje bo nawet konta nie dodam ;] a kasę normalnie przelewam z banku na PP za pomocą szybkich przelewów

11. Bulishi

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Tuchola
    czyli z drugiej strony nie musze nic weryfikować? :p przeleje sobie kase na PayPal ze swojego konta za pomocą [daładuj konto błyskawicznie ? ] i kupie grę dodając mojego PAyPala już z kasą którą sobie przelałem ;) ?! zadziała? ;p

12. bld

Polubienia:
    473
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    musisz dodać konto w microsoft , po 2 musisz zweryfikować to trwa 2-3 dni , nawet regulamin o tym mówi

13. Bulishi

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Tuchola
    to lipa trochę.. bo tego fight night champion chce teraz zakupić i żeby już się ściągało ;] a mogę dodać kartę VISA mamy? jej dane karty itd kupić gre i usunąć? czy wszystko musi być juz pod moje dane? Xbox Live i wtedy karty itp itd pod moje imie i nazwisko ?!

14. duszekx360

duszekx360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowy Sącz
    a zeby dodac PayPal to trze mieć do PayPal podłączoną kartę?

15. bld

Polubienia:
    473
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Nie wiem czi karty też nie trzeba zweryfikować ;/

16. Bulishi

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Tuchola
    no to już nie wiem co robisz :D żeby na za chwilę mieć to kupione [Fight Night Champion], kartą VISA mamy też nie mogę jo.. bo jakaś weryfikacja? :D a to nie działa tak że podaje się dane.. nr karty czy cos.. i weźmie z 'karty' te 25zł i gre już mogę ściągać?! czy trzeba potem jeszcze czekać 2 dni :D

17. Bulishi

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Tuchola
    i też kolejna kwestia przy weryfikacji nr 1 [Dodaj rachunek bankowy] trzeba podać [Numer IBAN28 znaków bez spacji, na przykład PL25106010282276727214385741] z **** go wziąć? ;) i nie wiem czy weryfikować lepiej ten nr czy kartę dodać do konta PP [2 opcja] .. ale musze w końcu to ogarnąć co zdąrzę Fight Night Champion kupić zanim zniknie ;d

@edit: To jest po prostu do mojego nr konta dodanie na początku "PL" ?! ;>

18. bld

Polubienia:
    473
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    IBAN = Twój nr konta bankowego + literki PL jeśli chodzi o PP

1 osoba to lubi.
  19. maker3

maker3 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    @Bulishi
    Najlepiej dodaj kartę VISA mamy, bo podejrzewam, że nie zdążysz zweryfikować PayPala do końca promocji. Przy karcie nie trzeba żadnej weryfikacji. MS sam to zrobi.
    Pamiętaj tylko, że na karcie jest oddzielny limit dla płatności internetowych (niekiedy nazywane MOTOEC). Musisz wcześniej sprawdzić czy przypadkiem limit ilościowy i wartościowy nie wynosi 0. Potrzebujesz ustawić limit na przynajmniej dwie transakcje. Jedna dla autoryzacji, a druga dla rzeczywistego zakupu. Przy autoryzacji następuje chwilowe obciążenie karty kwotą 3zł, tak więc limit wartościowy ustal trochę wyższy niż cena Fight Nigta.

Twoja karta Maestro to tak jakby MasterCard. Odpowiednikiem Maestro jest Visa Electron. To czy można płacić takimi kartami w sieci zależy od banku. Kilka lat temu takie karty nie przechodziły, ale ostatnimi w zdecydowanej większości banków można nimi normalnie płacić w sieci.
    Tak więc możesz spróbować najpierw użyć swojej karty.

Przecież MS nie przetrzymuje hasła do twojego PayPala. Hasło możesz zmieniać do woli, a i tak pobiorą ci kasę. Obciążenie następuje przez tzw. identyfikator rozliczenia.

W ustawieniach PayPala można usunąć autoryzacje dla MS, wtedy Microsoft nie będzie o tym wiedzieć i konto PP nadal się będzie wyświetlać, pomimo, że autoryzacja została cofnięta.

1 osoba to lubi.
  20. Bulishi

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Tuchola
    Dzięki za informacje :) a lepiej dodać to z poziomu konsoli.. czy tutaj na PC na xbox.com ?! czy bez różnicy ;)

21. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Bez różnicy. Ale wygodniej według mnie byłoby na stronie.

Wczytywanie...

Poleć forum