1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak pobiera się patche do gier (np. GTA IV 1.0.4.0 patch) ISO X360?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez elamigos, Listopad 26, 2009.

1. elamigos

elamigos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Wiem, że tak dobrze jak na PC nie ma. Podobno program ABGX 360 sam pobiera patche do ISO, ale czy on pobiera poprawki do gry (po kilkanaście/kilkadziesiąt MB) tak jak w tytule napisałem przykład z PC, czy też pobiera tylko patche/poprawki dla zabezpieczeń, tak żeby gra się uruchomiła na IXtreme?

Oczywiście opcja pobierania aktualizacji do gry poprzez XBox Live u mnie odpada. Nie chcę dostać bana.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Z tego co wiem, to takie aktualizacje gier robi się tylko przez XBL

4. Denpasar

Denpasar Użytkownik Użytkownik