1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak podłączyć 2 monitory do kompa

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez KrzQ, Październik 21, 2009.

1. KrzQ

KrzQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin,Doncaster
    Pomożecie mi?
    Więc tak
    Chce podłączyć dwa monitory do jednego kompa żeby odraz był podzielony na oba na pół? Tak żeby np: Na jednym była strona internetowa forum a na drugim allegro albo inny taki zestaw obrazów?
    Aha pod winde XP, kom jedna karta zintegrowana a druga jakaś PCI?

2. Lotnik421 Xbox One

3. only

only Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja u siebie mam to tak: karta ATI, pod wyjście VGA podpięty telewizor. Klikam PPM na pulpicie i otwieram ATI Catalyst Control Center. Klikam na ikonke drugiego monitora i włącza mi się drugi ekran. Na pierwszym nic się nie zmienia, są ikony itp. a na drugim jest tylko tapeta, mogę na niego przerzucić odtwarzacz, zdjęcia, przeglądarke itd. Jeśli masz Nvidie to klikasz prawym na pulpicie i wybierasz właściwości. Dalej klikasz w ustawieniach i kombinujesz z włączeniem drugiego ekranu :D

4. dantebmw

dantebmw Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    wawa
    ja mam nvidie i wiem co i jak jak jesteś zainteresowany napisz na prv bo teraz idę w kimę :/

5. adidas2009

adidas2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    Wchodzisz w panel sterowania, szukasz czegos takiego jak np "panel sterowania nVidia"
    wchodzisz tam do opcji i masz zarzadzania obrazem/monitorem cos takiego i tam wybierasz podzielony ekran.

6. dantebmw

dantebmw Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    wawa
    wstałem :).... teraz w nowym sterowniku nvidi masz 2 rożne rozdzielczości tylko ze opcji dualview czy jakoś tako :).

Panel jest PPM na pulpit i masz przypuszczam ze 2 lub 3 od dołu

Wczytywanie...

Poleć forum