1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak podlączyć głośniki pod PC i xbox jednocześnie?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez vienio999, Wrzesień 17, 2010.

1. vienio999

vienio999 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam.

Może na początek mój superancki schemat.

Uploaded with ImageShack.us

Xboxa mam podlączonego do monitora jak coś. Tak jak wyzej mam podlączony dżwięk do xboxa. I teraz mam pytanie, co trzeba zakupić, zeby jednoczesnie mogl podlaczyc xboxa dzwiek i z kompa dzwiek, w sensie, zebym miał jednocześnie podlączonego xboxa do tych głosników i PCta to tych głosników i żeby wszystko grało, np. wlaczam xboxa mam dzwiek z xboxa, wlaczam pcta, mam dzwiek z pcta bez ciaglego przekladania kabli, bo mnie to denerwuje :p Chyba w miare jasno napisałem o co mi chodzi. Mile widziane linki do allegro

Pozdro

2. Lotnik421 Xbox One

3. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    można dźwięk z xboxa podłaczyć do wejścia karty dźwiękowej w PC In
    a do wyjścia Out karty dźwiękowej podłaczyć głośniki i wtedy nie musisz przekładać kabli
    ale podczas grania na xboxie musi być właczony PC zeby był dźwiek

4. tolman

tolman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Możesz kupić prosty rozgałęźnik. Jest jednak haczyk. Musisz pamiętać, żeby nigdy dźwięk nie poszedł z dwóch źródeł na raz. Można kupić też taki specjalny (nazwijmy to) przełącznik. Ale takie urządzenie to juz droższa sprawa.

5. vienio999

vienio999 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Qazimodo, nawet dobry sposób, tylko wiesz, glos mojego glosnego kompa + xboxa bez dysku bedzie troche za głośno ;) podałbyś linki do allegro do takich kabli porzebnych? karte dźwiękowa mam zintegrowaną, płyta głowna to MSI 770-C45

tolman, wymyśliłem coś takiego - [​IMG] gdyby była taka przejsciówka to by było wszystko ok nie?
    A ta twoja przejsciówka, dasz moze jakies linki lub cos? :)

Dzięki wszystkim za odpowiedzi i czekam na dalsze :)

6. zawislak

zawislak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mam glosniki domowego kina jak moge uzskac dzwiek z kompa i z xbox 360

zeby nie przelaczac kabli co chwile

zeby dzwiek byl osobno

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj. Upomnienie

Wczytywanie...

Poleć forum