Jak podlączyć głośniki pod PC i xbox jednocześnie?

vienio999

Użytkownik
Użytkownik
Witam.



Może na początek mój superancki schemat.



Uploaded with ImageShack.us

Xboxa mam podlączonego do monitora jak coś. Tak jak wyzej mam podlączony dżwięk do xboxa. I teraz mam pytanie, co trzeba zakupić, zeby jednoczesnie mogl podlaczyc xboxa dzwiek i z kompa dzwiek, w sensie, zebym miał jednocześnie podlączonego xboxa do tych głosników i PCta to tych głosników i żeby wszystko grało, np. wlaczam xboxa mam dzwiek z xboxa, wlaczam pcta, mam dzwiek z pcta bez ciaglego przekladania kabli, bo mnie to denerwuje :p Chyba w miare jasno napisałem o co mi chodzi. Mile widziane linki do allegro

Pozdro
 

Qazimodo

Użytkownik
Użytkownik
można dźwięk z xboxa podłaczyć do wejścia karty dźwiękowej w PC In
a do wyjścia Out karty dźwiękowej podłaczyć głośniki i wtedy nie musisz przekładać kabli
ale podczas grania na xboxie musi być właczony PC zeby był dźwiek
 

tolman

Użytkownik
Użytkownik
Możesz kupić prosty rozgałęźnik. Jest jednak haczyk. Musisz pamiętać, żeby nigdy dźwięk nie poszedł z dwóch źródeł na raz. Można kupić też taki specjalny (nazwijmy to) przełącznik. Ale takie urządzenie to juz droższa sprawa.
 

vienio999

Użytkownik
Użytkownik
Qazimodo, nawet dobry sposób, tylko wiesz, glos mojego glosnego kompa + xboxa bez dysku bedzie troche za głośno ;) podałbyś linki do allegro do takich kabli porzebnych? karte dźwiękowa mam zintegrowaną, płyta głowna to MSI 770-C45



tolman, wymyśliłem coś takiego -
gdyby była taka przejsciówka to by było wszystko ok nie?
A ta twoja przejsciówka, dasz moze jakies linki lub cos? :)


Dzięki wszystkim za odpowiedzi i czekam na dalsze :)
 

zawislak

Świeżak
Świeżak
mam glosniki domowego kina jak moge uzskac dzwiek z kompa i z xbox 360

zeby nie przelaczac kabli co chwile

zeby dzwiek byl osobno

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj. Upomnienie

 

Do góry Bottom