1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak podłączyć internet do Xbox? - livebox

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Kamiq, Grudzień 12, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Kamiq

Kamiq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Białystok
    Tak jak wyżej, tylko chodzi o to, że ja mam livebox + videoneostrade, więc podłączenie kabel odpada? A może się mylę i jest jakiś sposó. Proszę dawać tylko sposoby normalne, a nie kup rouner i coś tam zrób. Można podłączyć internet żeby był w tym samym czasie w xboxie i w komputerze + ta videoneostrada. Chodzi o to, że tą videoneostrade trzeba podłączyć kablem ethernet, dlatego sie pytam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Marcinpl25

Marcinpl25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pruszków
    Masz razem z telewizją ja mam internet telewizja telefon i livebox'a. Odłączam dekoder i podłączam xbox'a lub pc'eta odłączam i mi śmiga necior. A jak bezprzewodowo no to wifi do xbox'a za 150-200 zł :/

4. Kamiq

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Białystok
    Nie ma takiej opcji videoneostrada musi być 24/7 włączona.
    Ja też mam internet + telewizja + telefon.
    A przypadkiem nie można, bo coś na YT oglądałem i w komentarzach było napisane, że przez USB można podłączyć internet do komputera, a przez kabel ethernet livebox można połączyć z Xboxem. Można tak zrobić? A można tak zrobić, że odłączam internet od kompa i podłączam do Xboxa?

5. Marcinpl25

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pruszków
    Można przez usb. Z liveboxem dostajesz kabel usb. I sterowniki do tego kabla na płytce od livebox'a więc 1 gniazdo eth by zostało puste. Oczywiście że od kompa możesz a co ma komp do xbox'a ? Chyba że grasz przez xlink albo leaf to nie ale jak przez xbl to śmiało możesz odłączyć.

6. jerro

jerro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    są 3 sposoby- masz wolne gniazdo ethernet podłączasz bezpośrednio,nie masz wolnego- korzystasz zamiennie - albo komputer, albo przepinasz kabel do xbox kiedy potrzeba i trzeci sposób- udostępniasz połączenie przez komputer do xboxa- wtedy jednak musi być komputer włączony(sposobu z routerem nie podaję)

7. otacon

otacon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    @Kamiq raz a na zawsze - livebox podłączasz do kompa poprzez port usb wtedy masz wolny ethernet który wykorzystujesz do podłączenia x'a.
    Drugi sposób odłączasz kabel ethernet od dekodera (bądź wypinasz z livebox'a), gdyż dekoder musi być podłączony do liveboxa tylko w chwili włączania dekodera, później lievebox może być już odłączony.

8. Kamiq

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Białystok
    Dobra mam ten kabel i jest podłączony, ale jak odłączam kabel ethernet to neta na kompie nie ma. Nie wiem jak było zainstalowany livebox, bo ja tego nie robiłem. Co muszę zrobić?

Nie wiem czy źle napisałem czy co. Chodzi mi o to, że mam neostrade telewizja + internet + telefon. Chcę mieć internet w kompie i w xboxie, ale dwa porty enthernet są zajęte, więc chciałem podłączyć neta do kompa poprzez kabel USB, który jest w zestawie. Niestety jak podłączam kabel USB to mi wyskakuje okienko z wykrywaniem sprzętu i naciskam żeby wykryło, ale nie wykrywa, a jak odłączam kabel od neta to nie ma neta, co mam robić?

9. Marcinpl25

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pruszków
    Zainstaluj sterowniki z płyty livebox'a wybierasz połączenia przez kabel i później kabel usb. Restartujesz kompa i gotowe.

10. otacon

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    @Kamiq odepnij kabel nie od kompa tylko od dekodera.. i w to miejsce wepnij sobie xboxa. Skonczysz grac to wepniesz z powrotem dekoder (nie boj sie jak odepniesz bedzie dzialala dalej tv). i poczytaj o przekierowaniu portow;] bo bedziesz musial je w liveboxie przekierowac

11. Kamiq

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Białystok
    @otacon
    Czy ty nie umiesz czytać? JA CHCĘ MIEĆ INTERNET W KOMPIE PRZEZ PORT USB!
    @Marcinpl25
    Dzięki.

12. otacon

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    tak umiem, przeczytaj swoje posty i zauważ, że za każdym razem chcesz czegoś innego...
    Sterowniki:
    TP - do pobrania
    Instalacja:
    TP - instalacja przez USB

Chcieć to móc!!
    niestety w dzisiejszych czasach.. chcieć wbić na forum;]
    miłego weekendu:p

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum