Jak podłączyć konsole pod ten TV

Tycior

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam!
Mam taki tv http://www.samsung.com/pl/consumer/tv-av/tv/hd/LE32E420E2WXXH
Posiada tylko jedno eurozłącze i 2x hdmi z czego hdmi w xboxie nie dziala. TV nie ma wejść AV niestety.
 

Tycior

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mam taka przejsciówke. Tam jest 6 wtyków - 2x czerwony, niebieski, biały, żółty i zielony. Które podłączyć? Czerwony,biały i żólty nie daje obrazu, próbowalem.
 
R

rowerser

Guest
Taki kabel ci potrzebny.

http://nagrafiki.strefa.pl/kab1.jpg
 

Tycior

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No mam to ;) ale obrazu i tak nie ma. Czasem coś sie pojawi jak podlacze niebieski,czerwony i zielony ale obraz jest nieczytelny.

 
R

rowerser

Guest
Inne kable, zobacz co ja dałem, a co masz ty
 

Tycior

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jak ten kabel sie nazywa?
 

p_bladek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Inne kable, zobacz co ja dałem, a co masz ty
Chinch to chinch nie ważne jaki ma kolor, obraz przekazuje tak samo. Żółty to obraz czerwony i biały audio. Niestety przez takie podłączenie obraz będzie naprawdę marnej jakości. HDMI dlaczego nie działa

Edit: możesz podłączyć jakikolwiek kabel chinch. Byle byś zachował kolorystykę. Tzn:
Jeżeli w przejściówkę pod żółte gniazdo podłączasz niebieski kabel, to z drugiej strony musisz podłączyć tak samo. Kabel nazywa się po prostu chinch, audio+S-Video.. Na takim podłączeniu jakość na LCD będzie zawsze mizerna.
 
Ostatnia edycja:

niagara198

Świeżak
Świeżak
Pewnie sie nada. Ale czy ma to sens? Za tyle kasy to pewnie naprawisz hdmi w xboxie.
 

Damian_89

Użytkownik
Użytkownik
Kolega jeszcze nie widział obrazu a raczej jakości obrazu po eurozlaczu, napraw HDMI bo za chwilę będziesz pisał o marnej jakości obrazu na x360

Wysłane z mojego D722P przy użyciu Tapatalka
 

p_bladek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Kolega jeszcze nie widział obrazu a raczej jakości obrazu po eurozlaczu, napraw HDMI bo za chwilę będziesz pisał o marnej jakości obrazu na x360

Wysłane z mojego D722P przy użyciu Tapatalka
Tyle że rozmawiamy o componencie.
 

Tycior

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nieważne, kupiłem gołego jaspera ze sprawnym hdmi za 150PLN
 

Do góry Bottom