1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak podłączyć konsolę xbox 360 do monitora?

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez damian7154, Kwiecień 18, 2011.

1. damian7154

damian7154 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam.
    Zacznę od 1 rzeczy
    Chcę podłączać w weekendy mojego xboxa 360 do monitora.
    Z telewizorem jest połączony kablem HDMI. Myślałem, że do podłączenia do monitora wystarczy mi przejściówka HDMI -> DVI, ale chyba się myliłem. Kumpel podesłał mi takie cudo:
    Kod:
    http://allegro.pl/kabel-xbox-360-vga-full-hd-av-lcd-crt-gold-kx1-i1551658635.html
    tylko tutaj na jednym końcu jest VGA czyli obraz optymalny chyba nie będzie. Czy to coś co mi wysłał wystarczy? Lepiej jest zamówić z allegro czy szukać w sklepie komputerowym?

2. Lotnik421 Xbox One

3. strusic

strusic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sosnowiec
    Jak masz w monitorze wejście DVI to bez problemu powinno działać. Sam mam podpięte na kablu HDMI>DVI i działa super.

4. damian7154

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Tak, tylko że HDMI->DVI monitorem, a dźwięk jak?

5. damian7154

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Tak wygląda tył mojego subwoofera (sorry za jakość, zdjęcie robione przed chwilą telefonem w ciemnym pokoju)
    Czy w takim wypadku jak kupię tę przejściówkę VGA-> DVI + czincze wszystko będzie śmigać?
    VGA do konsoli, DVI do monitora, czincze do subwoofera. Widziałem, że taka przejściówka kosztuje w granicach 30 zł, a obraz może być wyświetlany nawet w rozdzielczości 1080p.

6. Dragon_2009

Dragon_2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
Wczytywanie...

Poleć forum