1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak podłączyć napęd do pc

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Draxo, Grudzień 21, 2008.

1. Draxo

Draxo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam . Zamieżam przerobić napęd Hitachi-LG . Znalazłem kilka tutków na ten temat . Mam jednak jedno pytanko . Jak podłączyć napęd do pc ? Potrzebny jest kontroler sata . Co jeśli mam na monthboard już owe złącze ? Muszę kupić inny kontroler czy mogę użyć tego który posiadam ? Płyta gigabyte . Wójek google pokazał mi , że mogą być problemy z poprawnym działaniem owych kontrolerów na płycie głównej . Tak więc nowy kontroler czy istniejący ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Napisz dokładną nazwę płyty główne.
    Hitachi można przerobić na chipsetach: Intel ICH*, NForce oraz niektórych VIA.

4. Draxo

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  5. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Płytę masz na nforce wie powinno ruszyć. Nic nie musisz dokupować.

6. Draxo

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    offtopic thx za pomoc...gratki poleciały...

Wczytywanie...

Poleć forum