1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak podłączyć neta do Fata?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez futureshock, Październik 27, 2012.

1. futureshock

futureshock Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    118
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Jak podłączyć internet do konsoli fat?

Witam. Obecnie korzystam z takiej opcji że internet w moim Premium 60gb jest udostępniany kablem enthernet z laptopa który idzie pod wifi.
    Moje połączenie internetowe wygląda tak, że na piętrze mam router wifi, natomiast na parterze mam tv z xboxem i zastanawiam się czy da się kupić drugi router i podłączyć go do xboxa? Jaki jest sposób na podłączenie internetu wifi do xboxa fata, gdzie nie ma wbudowanej karty wifi? Nie chcę, żeby internet był przekazywany kablem przez komputer...

2. Lotnik421 Xbox One

3. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    kup access point i ustaw tryb Client. Połączy sie po WiFi z routerem a skrętką podłączysz do X'a

4. S_T_I_C_K

S_T_I_C_K Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Piotrków Trybunalski
    Najprościej kupić Wireless Networking Adapter Do xboxa ;). Jak zakupiłem taki przedwczoraj i jestem zadowolony ;)

5. misiek12m

misiek12m Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gorlice
    @up
    Najprościej ale nie najtaniej :p cena oryginalnego network adaptera jest wg mnie śmieszna. A router można kupić za kilkanaście złotych.

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

6. sweeterek

sweeterek Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Ja się podepnę,czy ten router ma tego Client-a "? TP LINK TL=WR751N

Wczytywanie...

Poleć forum