1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak podłączyć się do internetu?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez MyManiek555, Czerwiec 25, 2012.

1. MyManiek555

MyManiek555 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam.Chcę pograć z kolegą w gre i niewiem jak podłączyć się przez kabel ethernet podłączam do kompa i xboxa ustawiam na połączeniu lokalnym żeby wyszukiwało sieć ale i tak nie moge się połączyć zatrzymuje się na XBOX - - - - - - - Sieć.Mam Xbox360 SLIM.Na filmie na YT oglądałem że połączył się z xbox live ale miał elite.Prosze odpowiedziec czy musze mieć router do tego czy nie musze wydawać pieniędzy?Bardzo mi zależy dam przydatne!

2. Lotnik421 Xbox One

3. tobi123

tobi123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Spróbuj to :
    Najpierw udostępnij połączenie sieciowe i wpisz ręcznie adresy ip .
    Wpisz:
    IP: 192.168.1.1
    Maska: 255.255.255.0
    Brama: 192.168.1.1
    Dns: zostaw pusty.
    Ustawienia zapisz.
    Następnie w konsoli wpisz ręcznie:
    IP: 192.168.1.2
    Maska: 255.255.255.0
    Brama: 192.168.1.1
    Dns: 8.8.8.8

1 osoba to lubi.