1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak podłączyć słuchawki do xboxa 360?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ShiZZeRR, Maj 24, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. ShiZZeRR

ShiZZeRR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Grodzisk Wielkopolski
    Witam mam monitor Asus VW193D-B "19" gram na nim ponieważ TV "42" jest częściej zajęty i nie moge się przyzwyczaić do gry na takim TV . Gram w BF3 na multi i chciałbym podłączyć słuchawki od komputera Natec bear (szkoda mi narazie kasy na porządne słuchawki gamingowe jeśli narazie nie kosze). Chodzi o to że mam xboxa podpiętego przez kabel VGA , dźwięk mam na Subwoofer tracer i jak moge podłączyć słuchawki od komputera do x'a? Prosze o jakąś pomoc/instrukcje ponieważ jestem zielony w tym temacie. :friendly_wink:

2. Lotnik421 Xbox One

3. ad1

ad1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    147
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Śląsk
    Kabel vga- pezejsciowka z chinchy na jacka 3,5mm zenski i sluchawki .

Wysłano z MT11i z użyciem Tapatalk

1 osoba to lubi.
  4. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1110
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Dokładnie jak kolega wyżej napisał, ja zobrazuję:

1 osoba to lubi.
  5. ShiZZeRR

ShiZZeRR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Grodzisk Wielkopolski
    Okey dziękuje za odpowiedź jutro wybiore się do sklepu elektronicznego i kupie tą przejśćiówkę. Jutro napisze jak tam efekty :)

6. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    słuchawki Razer Chimaera XBOX360 PC bezprzewodowe (3246700087) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    słuchawki SteelSeries 5XB Spectrum do XBOX360/PC (3266782531) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

choć jak pisali koledzy wcześniej to ich sposoby będą tansze

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum