Jak podłączyć X360 z kompem i włączyć udostępnianie multimediów??

WReki

Użytkownik
Użytkownik
podłączyłem X360 do kompa i chciałem włączyć udostępnianie multimediów, włączyłęm w karcie sieciowej opcje "Zezwalaj innym użytkownikom sieci na łączenie się poprzez połączenie internetowe tego komputera". I wpisałem IP ręcznie:
IP komp.-192.168.2.108;
Maska podsieci komp i X360-255.255.255.0;
IP X360-192.168.2.109;
Brama X360- 192.168.2.108;
I teraz daje w Xbox'ie daje OK następnie przetestuj połączenie z multimediami i test IP przechodzi pozytywnie ale łączenie z komputerem już nie ;/, a WMP11 mam uruchomiony, czego może być wina, że to u mnie niedziała? i jak to naprawić/skonfigurować
 
P

przeo_91

Guest
Odp: Jak podłączyć X360 z kompem i włączyć udostępnianie multimediów??

Masz Media Center? Bo z tego co wiem to jest potrzebny.
 

WReki

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jak podłączyć X360 z kompem i włączyć udostępnianie multimediów??

jak klikałem w guzik informacje w X360 po nieudanym teście to pisało że trzeba mieć program WMP, Zune lub Media Center a potem niżej pisało że jak się ma WMP to Media Center samo sie usuwa.... aha i w MPL klikam w Biblioteka a następnie wybieram Udostępnianie multimediów tam zaznaczam udostępniaj moje multimedia dla... i tam niema nic do wyboru ;/ a chyba powinno być Xbox360 ;/ niewiem czemu sie nic niepojawia... może ktoś zna przyczyne błędu?
 
P

przeo_91

Guest
Odp: Jak podłączyć X360 z kompem i włączyć udostępnianie multimediów??

Jaki masz Windows?
 

WReki

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jak podłączyć X360 z kompem i włączyć udostępnianie multimediów??

XP z dodatkiem SP2 i mam WMP 11
 
P

przeo_91

Guest
Odp: Jak podłączyć X360 z kompem i włączyć udostępnianie multimediów??

To weź z synchronizuj urządzenie, w tym wypadku X360 z WMP11 i powinno działać, 100% pewności ci nie dam bo ja mam Vista Ultimate i tam mam Media Center więc ja tylko podłączyłem X360 i od razu mi go wykrył.
 

WReki

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jak podłączyć X360 z kompem i włączyć udostępnianie multimediów??

a może problem jest z tym że DNS niepowpisywałem?
 
P

przeo_91

Guest
Odp: Jak podłączyć X360 z kompem i włączyć udostępnianie multimediów??

Być może, sprawdź a jak nie pomoże to będziemy dalej szukać przyczyny problemu :)
 

WReki

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jak podłączyć X360 z kompem i włączyć udostępnianie multimediów??

przeo_91 napisał:
Być może, sprawdź a jak nie pomoże to będziemy dalej szukać przyczyny problemu :)
hmmm tylko teraz wpisuje DNS i chciałem sprawdzić czy są dobre więc dałem przetstuj połączenie XBL i IP normsalnie git ale DNS błąd ;/ a w karcie sieciowej u mnie wpisałęm takie same jak w X360... i na dodatek wpisałem takie jakie kiedyś wpisywałem na kompie zanim kupiłem router ;/
 

Erno

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Jak podłączyć X360 z kompem i włączyć udostępnianie multimediów??

w WMP 11 wejdź w

Bibloteka -> Udostępnianie multimediów -> i zaznacz Udostępnij moje multimedia dla i zaznacz FAJKĄ ;>
 

WReki

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jak podłączyć X360 z kompem i włączyć udostępnianie multimediów??

Erno napisał:
w WMP 11 wejdź w

Bibloteka -> Udostępnianie multimediów -> i zaznacz Udostępnij moje multimedia dla i zaznacz FAJKĄ ;>
nom mam zaznaczone ;/ i niedziała ;/
 
P

przeo_91

Guest
Odp: Jak podłączyć X360 z kompem i włączyć udostępnianie multimediów??

A synchronizowałeś urządzenie tak jak ci mówiłem?
 

WReki

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jak podłączyć X360 z kompem i włączyć udostępnianie multimediów??

przeo_91 napisał:
A synchronizowałeś urządzenie tak jak ci mówiłem?
zaraz zsynchronizuje tylko podłącze X360 do kompa bo przedchwilą odnowa do routera podłączyłęm

EDIT: Synchronizacja niedziałą ponieważ niewykrywa X360 jedyne co wykrywa to: Monitor, Napęd DVD i głośniki

EDIT2: Niedługo zamiezam przejść na Viste bo na kompie i tak praktycznie niegram... ale mimo to narazie potrzebuje pomocy....
 

gangster6669

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jak podłączyć X360 z kompem i włączyć udostępnianie multimediów??

Miałem ten sam problem i wyszło na to że w złą opcję wchodziłem. Włącz WMP11 nie wiem jaką masz wersję językową ja mam angielską i u mnie jest tak:

na górze zakładka library wejdź w nią rozwinie sie następnie wejdź w opcję Media sharing i to tam udostępniasz xsowi dane.
 

Do góry Bottom