1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak podlaczyc xbox do monitora i wieży.

Temat na forum 'TV i Audio' rozpoczęty przez Hebda20, Listopad 28, 2012.

1. Hebda20

Hebda20 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    SILESIA
    Witam mam pytanie jak podłaczyć xbox'a żeby współpracował z monitorem i wieża, mam monitor lecz ten nie ma wbudowanych głosników i tu jest problem nie mam kina domowego, więc musze jakoś improwizować czy da się tak?

Opisywałem już ten problem wcześniej lecz napisze jeszcze raz bo nigdzie nie umiem znaleść odpowiedzi moim TV na grach np xbox, ps2 obraz skacze tak jakby migocze zmienia barwy uszkodzenia xbox nie wchodza w gre bo moj ps2 miał to samo ze obraz migotał zmieniał barwy pózniej zakupiłem xbox 360 z 2006 roku xenona pad po 4 dniach tam to samo, wkurzyłem sie i zakupiłem Jaspera z 2010 roku, tam znów to samo zepsucie nie wchodzi w gre bo dziwne było by zepsuć 3 konsole, znajomy powiedział mi że to może być kwestia odświeżania bo xbox ma 60, a telewizory 50 ale przecież w xboxie jest fukcja zmiany odświeżania i nawet na 50 skacze na oglądaniu kablówki takie rzeczy się nie dzieja, więc jestem głupi już z tego nawet kupiłem nowy kabel AV i to samo.

Dlatego chcę sprawdzić jak to bedzie na monitorze lecz nie mam kiedy iść zakupić tego kabla, bo przejściówke audio mam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1108
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    witam, jeżeli Cię dobrze zrozumiałem,to musisz zakupić np. taki kabelek: KABEL VGA XBOX 360 GOLD PLATED + AUDIO (2814388045) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    i w zależności jaki masz kabel od monitora: jeżeli wpinany to ok, a jeżeli masz kabel na stałe to jeszcze musisz kupić taką przejściówkę: VGA D-SUB ADAPTER XBOX 360 15 PIN żeński żenski (2753322559) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    oraz jakie masz wejście w tym monitorze jeżeli VGA to ok, a jeżeli DVI to jeszcze takie coś musisz zakupić: TV34 PRZEJŚCIOWKA DVI NA VGA ADAPTER FEMALE (2766931336) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Tak na marginesie to spróbuj tym kablem AV podpiąć XBOX'a do innego TV, i zobaczysz czy obraz będzie migotał

4. yahoone

yahoone Banned User V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik Game Master Liga XboxForum.pl PSforum.pl

Polubienia:
    124
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    @
Wczytywanie...

Poleć forum