1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak podłączyć xbox do monitora?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez dominikzse, Sierpień 2, 2010.

1. dominikzse

dominikzse Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Tematy podobne były ale mojego nei znalazłem. Mam monitor z tunerem Tv, ale bez wyjścia HDMI.? Chodzi mi, żeby mieć najlepszą jakość obrazu więc nie chcę podłączać na VGA. Widzę, że można kupić rozgałęźnik DVI, przejściówke HDMI-DVI i podłączyć do monitora. Co do dźwięku to mam beresforda więc zależy mi żeby przez niego szedł sygnał do amplitunera. Więc musiałbym jeszcze przerobić sobie wtyczkę kabla HDMI wychodzącego z konsoli. Czy jest sens takiej zabawy czy ktoś ma lepszy pomysł?

2. Lotnik421 Xbox One

3. tolman

tolman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Zamiast przerabiać wtyczkę HDMI (da się w ogóle?) wydaje mi się, że lepiej podłącz do xboxa kabel VGA. Ma on wyprowadzony dźwięk na dwóch "czinczach". Minus taki, że masz wtedy tylko stereo. Możesz też wyprowadzić sobie audio z xboxa na opticalu. Pytanie czy masz w tym apmlitunerze czy czym tam dekoder. Jeżeli tak to rozwiązanie optymalne bo będziesz miał dźwięk 5.1 (pod warunkiem, że masz tyle głośników oczywiście).

4. dominikzse

dominikzse Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Co do wtyczki widziałem, że się da wyprowadzić z niej stereo. Optyka mam i w DACu i Amplitunerze. Tak wiedziałem, że się da,ale czytając porównywanie jakości obrazu DVI do VGA to VGA wypada znacznie gorzej.

5. HoFi

HoFi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
Wczytywanie...

Poleć forum