Jak podłączyć Xbox360 do zestawu kina 5.1?

kichu

Użytkownik
Użytkownik
w kinie jest optyk i HDMI - wyjsciowe a w tv coaxiala nie ma jedynie to co pisalem wyzej. Nic moze jutro cos wymysle dzieki za pomoc.
 

Kiloos

Świeżak
Świeżak
Witam, uda mi się podłączyć przez taki kabel Kabel OPTYCZNY TOSLINK-mini JACK DIGITAL 2,5m VITA (1543077089) - Aukcje internetowe Allegro Xboxa 360 slim do głośników microlab fc-530 ? Wejście optyczne w slimce, a jack w głośnikach.
 

Brudsien

Pomocnik
Pomocnik
Oczywiscie ze nie, kabel ten ma po jednej stronie jack bo wyjscie optyczne jest np w gnieździe karty dźwiękowej np w laptopach, sam tak mam ale to tylko kształt, w twoim przypadku musisz miec amplituner
 

Dragon_2009

Użytkownik
Użytkownik
w kinie jest optyk i HDMI - wyjsciowe a w tv coaxiala nie ma jedynie to co pisalem wyzej. Nic moze jutro cos wymysle dzieki za pomoc.
podłacz i X'a i ps3 optycznym kablem do kina (optical IN) za pomocą tego splittera:





cena ok.5$

chyba że w kinie masz tylko optical OUT wtedy nic nie zrobisz.
 

vrell

Świeżak
Świeżak
jak podlaczyc xbox 360 z kinem domowym? 5.1.

Witam , posiadam xbox 360 elite , tv LG 26 led , kino domowe Sven audio hd 1225, 5.1 (ukranskie poniewaz takie juz tu bylo w tym domu).Xbox podlaczony jest do tv przez kabel HDMI , kino domowe podlaczone jest kablem scart do TV. Próbowałem podlączyc Xboxa do dvd przez kabel optyczny ale to nic nie daje..proszę o pomoc.DvD nie posiada wejscia HDMI.
 

kapral4

Użytkownik
Użytkownik
Zakladam ze twoje kino domowe posiada wyjscie optycznie a nie wejscie. Dlatego nie masz dzwieku ;) Jedynie zgaduje poniewaz nie znam rosyjskiego a taka instrukcje udostepniaja na www.
 

vrell

Świeżak
Świeżak
nie bedzie sie dalo zrobic dziewku ?
 

kapral4

Użytkownik
Użytkownik
Zeby miec dzwiek potrzebujesz urzadzenia audio czyli wieza czy tam kino domowe lub aplituner ktore posiada WEJSCIE Optyczne (TOSLINK) , czyli urzadzenie ktore otrzyma dzwiek i przesle je na swoje glosniki jezeli juz mam tlumaczyc najprosciej...
Ja posiadam kino domowe Philips HTS 3373, jest/bylo bardzo tanie bo ok 650zl i wlasnie posiada WEJSCIE Optyczne(TOSLINK)
 

Do góry Bottom