1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak podłączyć xbox360(Fat) do sieci poprzez WiFi.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Adrian Mrowicki, Listopad 10, 2012.

1. Adrian Mrowicki

Adrian Mrowicki Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź, Poland, Poland
    Tak jak w Temacie tylko mam od razu sprostowanie że nie chodzi mi o Network Adaptora ponieważ jest zbyt drogie a ja nie jestem idiotą wiem że jest możliwość inna i to która kosztuje kilkanaście złotych wiec proszę o pomoc i dokładne opisanie daleszego podłączenia tego sprzętu który mi polecicie (co ustawiać w ustawieniach itp ).

Proszę o dokładnie opisanie ponieważ jestem laikiem w tych sprawach.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tomek111131

Tomek111131 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  4. sweeterek

sweeterek Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Potrzebujesz:
    Laptop z dwoma kartami sieciowymi(większość nowych laptopów takie ma),router WIFI,kabel RJ-45,trochę chęci.
    A więc,zakładam,że WIFI w domu masz,tak więc pomijam fakt,że trzeba mieć wifi,teraz mostkujesz dwie karty sieciowe w laptopie,zwykłą na kabel z wifi(prawym myszki na zasięg WIFI,Otwórz centrum sieći i udostępniania,zmień ustawienia karty sieciowej,zaznaczasz dwa połączenie przy pomocy "CTRL" dajesz prawym i dodaj do mostka.
    Po takim zabiegu podłączasz kablem RJ-45 laptop z konsolą i masz internet :)
    W razie problemów z lagami,jest parę tematów więc nie powinieneś mieć problemu.
    Pozdrawiam.

1 osoba to lubi.
  5. Plaster

Plaster Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
  6. misiek12m

misiek12m Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gorlice
    Co wy mu ludzie polecacie -.- wystarczy jakikolwiek, najtańszy router WiFi z trybem client (czyli praktycznie każdy). Usrawiasz go w tryb client i laczysz normalnie z konsola kablem Ethernet. Konsola widzi to jako połączenie przewodowe ale zamiast kablem, internet jest przesyłany bezprzewodowo z routera - nadajnika ap do routera odbiornika - Client, który kablem przekazuje internet do xboxa.

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

7. sweeterek

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Widziałeś co napisał?
    Może ma laptopa,którego może wykorzystać zamiast wydawać 70 zł na router,który i tak będzie miał połączony z konsolą kablem.
    Ja się nie bawiłęm w jakieś routery ****rele,kupiłem 20 m RJ-45 za 25 zł i mam neta przewodowo ale bez lagów.

8. veins

veins Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    Odp: Jak podłączyć xbox360(Fat) do sieci poprzez WiFi.

Za kilkanaście złotych, to Ty możesz kupić najwyżej długi kabel...
    Network Adaptet od M$, albo router i to też nie każdy... Tak, czy inaczej, KILKADZIESIĄT zł "nie Twoje".

Wysyłane z mojego LG-P700 za pomocą Tapatalk 2

9. sweeterek

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Kup kabel za 25 zł (15-20 m) pociągnij od routera pod dywanem i będziesz miał z głowy.
    Nie wiem jaki masz router,ale u mnie sposób z dwoma routerami nie spisywał się,bo miałem taki słaby nadajnik w TP-LINK-u,że miałem tylko dwie kreski zasięgu,na laptopie jak mam 3 kreski zasięgu to jest cud.

Wczytywanie...

Poleć forum