Jak podłaczyć Xbox'a 360 Slim do internetu

Yudixd

Użytkownik
Użytkownik
Witam.
Chciałbym podłaczyc xbox'a do internetu. Dodam ze mam modem z netii, w którym nie mam ani wi-fi ani drugiego wejscia pod kabel.
czy jest mozliwosc podpiecia xbox'a do komputera w celu uzyskania internetu ?
I czy gdy podlacze to zeby miec internet bede musial miec wlaczony komputer?
@EDIT
I jakim kablem musial bym podpiac?
Pomoc=dziekuje.
 

DeVil666

Użytkownik
Użytkownik
najlepsze wyjście według mnie, kupienie routera, bo jezeli modem od netii nie ma drugiego wejscia ethernet a raczej nie ma to inaczej tego nie rozdzielisz zostaje jeszcze switch ale juz lepiej kupic routera i bdz. mial bezprzewodowo
 

Yudixd

Użytkownik
Użytkownik
Aha to niema mozliwosci podpiecia kablem z komputerem ?
Bo niezabardzo mam srodki na routera niedawno kupilem xbox'a i gry za cale kieszonkowe :|
 

dreamer86

Użytkownik
Użytkownik
Jak masz zwykły modem ADSL od Netii to pewnie masz podłączone po USB więc można podpiąć X`a do kompa żeby był net. Podpinasz X`a do kompa za pomocą skrętki i udostępniasz połączenie internetowe.
 

Yudixd

Użytkownik
Użytkownik
Hmm a znalazlem jeszcze takie cos w pudelku po netii jak rozdzielacz sygnalu mniej wiecej tak to wyglada tylko ze ma 2 wejscia i jedno wyjscie http://www.stratos.pl/zdjecia/46060b_d.jpg.
Gdybym to wpia do modemu i podlaczyl xbox'a skretka telefoniczym mialbym internet?
 

dreamer86

Użytkownik
Użytkownik
Masz zwykły rozdzielacz do kabla telefonicznego może dałoby rade zrobić bo w xboxie masz możliwość utworzenia połączenia PPPoE/PPPoA tylko musiałbyś ten modem podpiąć kablem usb do xboxa i na konsoli utworzyć połączenie PPPoE tylko jak działał by net na xboxie to nie działał by na kompie i odwrotnie. Jeżeli masz może laptopa to po wyłączeniu matrycy naprawdę mało prądu bierze więc wg mnie tym się nie przejmuj i lepiej rozdzielić przez kompa internet.
 

Yudixd

Użytkownik
Użytkownik
Moglbys mi powiedziec jak to zrobic w punktach bo troche nie kumaty jestem :p
Chodzi bardziej o to zeby komputer byl tak jakby rozdzielnikiem wiesz o co chodzi jak jest wlaczony komp to jest net na x'sie
@down
Ok dzieki to napisze jak cos
 

dreamer86

Użytkownik
Użytkownik
Tutaj masz jak udostępnić połączenie w XP Jak w systemie Windows XP włączyć usługę Udostępnianie połączenia internetowego dla sieci domowej lub sieci w małym biurze jeżeli internet działa Ci na kompie to tylko podłączasz x`a do kompa skrętką RJ-45 i tyle powinno działać chyba że adresu nie przypisze automatycznie to trzeba ręcznie wklepać to Ci poźniej podam jeżeli nie będzie działać
 

otik

Świeżak
Świeżak
Witam
jestem Nowy to się przedstawię ps Otik lat 37
mam Xboxa 360 250 GB i ruter TP link TD W 8910G nie mogę podłączyć internetu bardzo proszę o pomoc
 

dennykropka

Użytkownik
Użytkownik
@Otik
Ja mam TP-Link TL-WR941ND.
Co dokładnie ci nie idzie??
JAk rozumiem to kablem podpinasz a nie przez Wifi??
 

otik

Świeżak
Świeżak
dennykropka napisz mi krok po kroku jak podłączyć przez wifi konsole
Bardzo Cię proszę
 

Brudsien

Pomocnik
Pomocnik
Masz taki uklad menu w routerze ?
 

Do góry Bottom