1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

jak podlaczyc xboxa do netu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez transfer, Październik 13, 2011.

1. transfer

transfer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam, chcę podłączyć xobxa do sieci mam router ale znajduje się w innym pokoju i nie mogę się połączyć od razu do konsoli, więc chcę zrobić to przez komputer a nie wiem jak to zrobić bo sieć w domu jest bez przewodowa. Podlaczam xboxa do kompa i nic

2. Lotnik421 Xbox One

3. MuchaPolska

MuchaPolska Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Zapewne masz FAT'a nie Slim'a bo w Slim'ie masz WiFi wbudowane. W ustawieniach sieci musisz udostępnić połączenie internetowe ale nie wiem czy to wtedy będzie działać na Xboxie.

4. Abaddone`

Abaddone` Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Krk
    albo kabel cie ratuje albo jak masz slima to on ma Wifi to sie polaczysz a jak nie to chyba jest mozliwosc kupienia apadtera na xbox`a zwyklego. Czytaj Tematy a duzo sie dowiesz :)

Wczytywanie...

Poleć forum