1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

jak podłączyć xboxa przez netie?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez matisto, Marzec 2, 2008.

1. matisto

matisto Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    proszowice
    witam. mam mały problem jak podłaczyc xboxa przez netie .czy muszę poprzez komputer czy bezpośrednio do xa

2. Lotnik421 Xbox One

3. ManhunterPL

ManhunterPL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Odp: jak podłączyć xboxa przez netie?

A co masz kolego, Router z ADSL, czy sam modem USB?

4. matisto

matisto Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    proszowice

modem usb

5. ManhunterPL

ManhunterPL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8

Bo ja mam tak samo Net24 1Mbit, sprawdź ten poradnik, ja dzięki niemu podłączyłem xboxa360 bez problemu http://xboxm.pl/topics18/siec-w-xboxie-360-vt190.htm, ale pamiętaj jeśli chcesz mieć neta na Xpudle to komputer musi działać. Pozdr

6. litwin

litwin Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Problem z x box live

Siemka mam taki sam problem jak kolega kupiłem x boxa i mam internet z netii Net24 i nie mam bezprzewodowego tylko modem USB jak mam to podłaczyc to x boxa zeby dzialal x box live bo ten poradnik z linkiem ktory wrzuciles na forum nie dziala :/ a ty masz taki net jak ja to co trzeba zrobic zeby dzialal x box live??????????? Prosze o szybka odpowiedz :D:D:D Pozdrawiam :)

7. Grinch

Grinch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jeżeli modem który łączy się z komputerem tylko przez USB to są 2 rozwiązania:
    1. udostępnić połączenie internetowe poprzez komputer (znajdziesz poradnik na forum)
    2. kupić router z wbudowanym modemem (około 150zł) podpinasz kompa i x'a do routera i wszystko działa.

Wczytywanie...

Poleć forum