1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak podzielić dysk twardy?

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez kajfux, Październik 27, 2015.

1. kajfux

kajfux Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam.
    Jak wiemy, od maja tego roku Ms. wprowadził w naszych 360'tkach obsługę dysków na USB o pojemności do 2tb, podłączyłem moją 500'kę, konsola ją przeformatowała na swój system plików, i jest ok. Lecz cały szkopuł w tym, że nie potrzebuje do konsoli tyle miejsca na dysku, i moje pytanie, jak teraz podzielić dysk, jakim programem, żeby została partycja utworzona przez konsole, i druga z której będę mógł normalnie korzystać, np. przechowywać zdjęcia?

Wysłane z mojego MX4 przy użyciu Tapatalka

2. Lotnik421 Xbox One

3. sweeterek

sweeterek Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Paragon partitnion.
    Jak masz windowsa to możesz wpisać w wyszukaj "magazyn dyskow czy menadzer dyskow" i tez podzielisz

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka

4. kajfux

kajfux Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Sprawdzałem jakimś programem, nie pamiętam nazwy, pragram ma mnóstwo opcji lecz partycje utworzoną przez konsole widzi jako czystą, i jedyna dostępna opcja to zrobienie nowej partycji, nie można jej podzielić. A konsola jak formatuje, to też cały dysk, bez możliwości wyboru.

Wysłane z mojego MX4 przy użyciu Tapatalka

5. sweeterek

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Ja robiłem partition magic. Pierw zrobiłem pod xboxem,potem w programie ta partycje zrobiona przez xboxa podzielilem paragonem i na koncu sformatowałem.

6. impact18

impact18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    A dokładnie jakim programem? Bo u mnie paragon partition manager pokazuje jakieś dziwne wartości i nawet nie mogę tego dysku podzielić. W sumie w żadnym programie nie pokazuje mi normalnie miejsca na dysku...

7. sweeterek

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Będę robił na dniach to powiem ci co i jak bo juz nie pamiętam,trzy lata temu chyba to robiłem al widzę już że wprowadziłem Cię w błąd bo nie robiłem tego partition magic a "paragon"

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka

8. impact18

impact18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dzięki, już sobie poradziłem :)

Wczytywanie...

Poleć forum