1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak podzielic plik WMV ?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez bugatti415, Grudzień 11, 2010.

1. bugatti415

bugatti415 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Świdnica
    Witam.Nie wiem jak podzielic plik WMV.Mam film ktory zajmuje ponad 7 GB,a chcialbym go obejrzec z pendrive na xbox 360.Ale wiadomo ze nie mozna wrzucic na pendrive pliku wiekszego niz 4 GB.No chyba ze sformatuje sie pena w systemie plikow ntfs,no ale konsola takowych nie widzi.Jak wiec podzielic plik WMV ponad 7 GB na dwa mniejsze tak zeby xbox je normalnie odtworzyl ? Z gory dziekuje za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Loles

Loles Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdańsk
    format factory dzieli prawie wszystkie pliki multimedialne na mniejsze, spróbuj tym i napisz jak poszło:)

4. bugatti415

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Świdnica
    Akurat dzisiaj zaczalem uzywac dego programu do konwertowania,ale nie wiem jak podzielic plik za jego pomoca.

5. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Windows Movie Maker, masz w systemie wbudowane o ile masz Windowsa XP/Viste/7

6. bugatti415

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Świdnica
    No windows movie marker mam w systemie ,ale on chyba nie widzi plikow wmv.Chodzi mi o to zeby w szybki sposob podzielic film WMV 8 GB na dwie czesci po 4 GB.Jakim programem to zrobic ? Format Factory mozna podzielic tylko wedlug czasu i to przed konwertowaniem i nie wiadomo po ile GB wyjda pliki.Prosze o pomoc.

7. eXtrim

eXtrim Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Podziel po prostu na dwie równe części w Format Factory.

8. Loles

Loles Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdańsk
    dokladnie:)

Wczytywanie...

Poleć forum