1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

jak połączyć konto głowne x-box live z innym kontem.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez djhdtv, Czerwiec 19, 2016.

1. djhdtv

djhdtv Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam pytanie posiadam od niedawna x-boxa 360 jest na nim założone konto główne x-box live (np x1)i ja chce bez zakładania 2 konta na usłudze x-box live móc połączyć się z usługą x-box live np moje konto (x2) z konta tego co jest główne(x1) żeby móc korzystać z netu czyli żeby konto główne (x1) i ja (x2) miało dostęp do usługi live.Czyli żeby konta były powiązane i każdy miał dostęp do live (x1 i x2).

Sorry że dziwne to opisane ale nie wiem jak sformułować pytanie na konkurencyjne konsoli wszystko jest inaczej tam każdy może korzystać z live konta.

A chodzi mi oto żeby też nie tracić swoich pkt za granie i zdobywanie trofeów a być zalogowanym do neta na koncie admina konsoli i móc zbierać pkt na swoim koncie.
    Pozdrawiam.

Ostatnia edycja: Czerwiec 19, 2016
  2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Nie da się na xbox 360 grac livebez iplaconego abonamentu

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

4. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Na X360 każde konto musi mieć swój abonament Xbox Live, kup sobie XO to tam wystarczy na jednym domowym GOLD.

Wczytywanie...

Poleć forum