1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak połączyć konto XBOX Live z profilem na konsoli

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez ILCZYN, Styczeń 13, 2013.

1. ILCZYN

ILCZYN Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bolesławiec
    siemka.
    Od ponad roku gram na moim XBOX360 z wszystkimi aktualizacjami, jednak dopiero dziś postanowiłem podłączyć go do neta.
    Na stronie XBOXa założyłem konto XBOX Live, tylko jak je teraz połączyć z moim profilem "TOMEK" na konsoli, tak bym nie stracił punktów zdobytych za rozgrywkę?

Czy da się w ogóle zrobić takie coś?

Proszę o szybką pomoc!

2. Lotnik421 Xbox One

3. RevoCent

RevoCent Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Grudziądz
    Niepotrzebnie zakładałeś nowe konto Xbox LIVE na stronie Xboxa. Gdy byłeś zalogowany na swoim profilu w konsoli to wystarczyło nacisnąć logo Xboxa na padzie i nacisnąć "Dołącz do usługi Xbox LIVE" i miałbyś profil połączony z usługą Xbox LIVE. Spróbuj zrobić tak jak napisałem. :smug:

4. ILCZYN

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bolesławiec
    Ale w takim razie nie mogę usunąć tamtego konta?
    Zależy mi na takim samym Gamers Tagu i emailu do konta.
    Da się skasować tamto i potem założyć na te same dane?

5. RevoCent

RevoCent Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Grudziądz
    Nie wiem czy przez stronę Xboxa da radę usunąć to konto, które założyłeś. Spróbuj dołączyć Twój profil do usługi Xbox LIVE na te same dane, ale z poziomu konsoli poprzez sposób przeze mnie wyżej opisany.

6. ILCZYN

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bolesławiec
    Próbowałem i się nie da, bo wyskakuje że konto takie już istnieje :/

7. norbert300

norbert300 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    weź tam gdzie logujesz się na profile i kliknij "Pobierz Profil" Wpisz Dane Pobiera się profil jak chcesz go usunąć Wejdź na <Ustawienia-Pamięć Masowa-Dysk Twardy (Lub Gdzie Się Pobrał Profil) -Profile-(Wybierasz Profil)-I Klikasz Usuń On Cię Spyta Czy chcesz Wybierz Wtedy co chcesz z tym profilem zrobić> Jak chcesz mieć LIVE Na Tym Starym: Logujesz się na ten profil klikasz na padzie "Przycisk Przewodnika Xbox" (znaczek Xboxa) I Klikasz "Dołącz Do Xbox LIVE" I Tam Robisz Co Karze PS.Punkty Za Osiągnięcia Nie Znikną!!!!

PLIS Kliknij "Przydatne"!!! :p

8. naughtydog

naughtydog Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wroclaw
    Nie klikaj nic bo gość bzdety gada. Jak to zrobisz co Tobie napisał, to jedynie ściągniesz profil na konsolę, a później go usuniesz, ale TYLKO z konsoli. Wrócisz więc do stanu sprzed ściągnięcia profilu. Na odblokowanie gamertaga są teoretycznie dwa sposoby. Pierwszy musisz całkowicie usunąć konto, które założyłeś. Robi się to na https://account.live.com, gdzie na samym dole jest "zamknij konto Microsoft". Usunie się wtedy wszystko, włącznie z kontem XboxLive. Pytanie tylko czy od razu odblokuje się GamerTag? Drugi sposób wiąże się z wydatkiem 800 pkt M$ i polega na zmianie GT. Nie wiadomo tylko czy od razu użyta nazwa będzie dostępna.

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum