1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak połączyć się do internetu?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez rudi9933, Marzec 23, 2013.

1. rudi9933

rudi9933 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak jak w temacie. Posiadam konsole z wgranym RGH i wbudowanym wi-fi i naprawdę nie mam pojęcia jak połączyć sie z internetem. Jedyne co znalazłem to "połącz z xbox live" ale nie klikałem tego ponieważ facet który mi to robił powiedział że mam się nie łączyć z xbox live.

Chcę odświeżyć okładki ; )

2. Lotnik421 Xbox One

3. mariusz1190

mariusz1190 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    106
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    w-wa
    w orginalnym dashbordzie w zakładce ustawienia-system- połącz z siecią (ustawienia sieci) - i tam wtbiesz sieć bezprzewodową , może coś przekręciłem ale napewno to ustawiasz w orginalnym dashbordzie w ustawieniach konsoli(system),

4. adamrz

adamrz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    106
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Elbląg
  5. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1105
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Zależy jak chcesz podłączać, bo jeśli kablem to tylko wtyczkę wepnij w XBOX'a, i w FSD w lewym dolnym rogu ukaże Ci się adres IP

W ustawieniach FSD masz taką opcję : SKAN , jeśli masz ją wyłączoną to albo włącz ,albo poniżej masz SKANOWANIE RĘCZNE - czy jakoś tak,
    jeśli nadal w FSD okładki Ci się nie odświeżą , to na danym tytule wciśnij Y a potem odśwież okładkę

Wczytywanie...

Poleć forum