1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak połączyć z laptopem. Pomocy!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez maniek1001, Wrzesień 30, 2011.

1. maniek1001

maniek1001 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam serdecznie.
    Wczoraj zakupiłem konsole xbox 360. Chciałbym podłączyć konsolę do laptopa po przez karty sieciowe kablem aby móc korzystać z funkcji przesyłania strumieniowego plików. Mam zainstalowany system Windows 7 ultimate 64bit. Podłączałem już kablem Ethernet oraz kablem skrosowanym - żadnych efektów w jednym i drugim przypadku. Na początku nie zależy mi na korzystaniu z XBOX live (najpierw muszę zakupić modem z WI-FI ponieważ obecnie mam przewodowy z jednym portem LAN od Vectry). Czytałem już różne poradniki i nic nie wskórałem. Przydało by się aby ktoś krok po kroku opisał mi jak uzyskać połączenie XBOX-Laptop.
    Próbowałem zainstalować Windows Media Conect ale nie znalazłem wersji na 64bit (te które znalazłem wyświetlają monit o wersji na 32bit i nie da się kontynuować instalacji).
    Konsola jest nowa bez żadnych przeróbek.
    Proszę o pomoc.
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Trzeba udostępnić połączenie sieciowe. Zamiast WMC możesz użyć TVersity.

4. maniek1001

maniek1001 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok. Wszystko działa!. Zakupiłem modem bezprzewodowy i działa połączenie Xbox-Komp oraz Xbox Live, Media center, TVersity. Nasuwa się kolejne pytanie o napisy do filmów. Można je w kompilować do filmu i wiadomo będą się wyświetlać na konsoli. Przeczytałem na naszym forum o możliwości oglądania filmów bez wgrywania ich do filmu za pomocą programu PS3 Media Server lecz nie potrafię go skonfigurować do połączenia z XBoxem.
    Takie rozwiązanie jest na pewno wygodniejsze bo nie trzeba nic dodatkowo na komputerze konwertować.
    Czy faktycznie można uzyć tego programu do połączenia z Xboxem?
    Proszę o wsparcie w tym temacie.
    Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum