1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

jak polaczyc zasilacz z pradem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez danio94ns, Październik 5, 2011.

1. danio94ns

danio94ns Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    mam konsole slim 4gb ntsc. spalil mi sie zasilacz bo transformator byl felerny. kupilem europejski zasilacz do fata konsoli i przejsciowke z fat na silm. no to mam jak polaczyc zasilacz z konsola. ale jak teraz z pradem? mam wziasc kabel ze starego zasilacza spalonego? tylko ze on ma to wejscie amerykanskie takie plaskie bolce. to co mam kupic przejsciowke na kontakt czy co??

2. Lotnik421 Xbox One

3. turbin

turbin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Spróbuj kupić przejściówkę.

4. Daniel1979

Daniel1979 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    SCI
    Uwalić wtyczkę i założyć naszą. Kupić w sklepie elektrycznym , wiąć nóż , śrubokręt do ręki i prosteć. Takie to trudne??

Wczytywanie...

Poleć forum