1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak pomalować pokrywkę napędu?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez karmel6, Sierpień 8, 2008.

1. karmel6

karmel6 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szprotawa
    Zastanawiałem się jak pomalować pokrywkę napędu. W wersji premium est on pomalowany farbą chromowaną, a w wersji Core/Arcade jest biały. Chciałby się was poradzić jak osiągnąć taki sam efekt. Spray chromowany nie jest drogi, tylko zastanawiał się jak to będzie wyglądać. I jeszcze jedno: jak tą pokrywkę zdjąć?? Jeśli nikt nie ma jakiś pomysłów, to może ktoś się zamieni pokrywkami (z białej na chromowaną) oczywiście z dopłatą...

2. Lotnik421 Xbox One

3. Piri

Piri V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włoszczowa :)
    Odp: Jak pomalować pokrywkę napędu?

Ja ci moge sprzedac , bo wymiana mnie nie interesi :p
    Jak cos to priv

4. Michał01

Michał01 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

przecież jak wymalujesz to nie uzyskasz i tak takiego efektu jak w premium :(

5. Santi

Santi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    WRZ

musisz byc specem od malowania i nazywac sie lakiernikiem ktory ma takie farby i takie doswiadczenie ze uzyskasz taki efekt ;)

Wczytywanie...

Poleć forum