1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak poprawnie ustawić abgx aby wypalić gry NFS HP, COD Black Ops przy LT2.0

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Piciu29, Październik 19, 2011.

1. Piciu29

Piciu29 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jak w temacie ma ktoś może tutka jakiegos albo screeeny jak ustawić abgx na lt 2.0 żeby wypalić nfs hp, cod bo, modern warfare 2

2. Lotnik421 Xbox One

3. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    autofix level 3

4. Piciu29

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    i to wszystko tam chyba wiecej zakladek jest z tego co mi wiadomo jeszcze cos chyba się tam ustawia, jakies screeny jak by mozna prosic z ustawieniami bo jest tego duzo jak widziałem na forum ale takie zeby było pod lt 2.0

5. krzysiek_xbox360

krzysiek_xbox360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja zawsze po prostu przepuszczałem gry przez abgx'a bez żadnego konfigurowania i zawsze działały jak trzeba :) On samoczynnie "paczuje" odpowiednio gry.

6. albinos

albinos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    a co to za różnica czy masz lt20? gier xgd3 i tak nnie sprawdzisz bo sie nie da. a abgx ustawiasz tak jak kiedyś. na stronie już wysyłałem gdzies poradnik

7. Piciu29

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ale mi nie chodzi o ustawienie agbx pod xgd3 bo przecież nie ma pod to agbxa chodzi mi o tych kilka konkretnych tytułów jakie podałem czyli : nfs hot pursuit, cod black ops, modern warfare 2

8. Bolcman

Bolcman Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Silesia
    Po pierwsze tutek jest w odpowiednim dziale, nawet ze screenami.
    Po drugie nic specjalnego nie trzeba ustawiać pod te gry. Różnią się tylko tym, że abgx w odpowiednim miejscu ściąga patcha do AP 2.5.

Wczytywanie...

Poleć forum