1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak postawić?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez xHefpioTx, Czerwiec 17, 2010.

1. xHefpioTx

xHefpioTx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź
    Witam! Mam pytanie, jak najlepiej postawić Xboxa ( pionowo/ poziomo ) żeby się najlepiej chlodzil? Aktualnie postawilem go poziomo i po dluższym czasie gry z tylu konsolki ( tam gdzie sie wszystko wpina ) jest dosyć gorąco.

2. Lotnik421 Xbox One

3. darks89

darks89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    omg ... na ukos postaw

4. mlkgmk

mlkgmk Banned

Polubienia:
    56
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Oby nie w szafce...Ja mam poziomo na gumowych podkładkach żeby mial wyżej, na nim leży nagrywarka zewnętrzna router wifi na nagrywarce oraz panel do logitech z-5500. I się nie grzeje:)

5. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    To nie ma znaczenia, ale zauważ, że na wszelkich pokazach Microsoftu Xbox stoi pionowo, więc może coś ma do rzeczy. Ja osobiście preferuje pion, bo tylko tak się mieści :)

6. livingfear

livingfear Guest

postaw mu piwo..........
    kosz.

Wczytywanie...

Poleć forum