1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak powrócić z nxa do fsd???

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Dani3llos, Kwiecień 3, 2015.

1. Dani3llos

Dani3llos Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam konsolkę z rgh i normalnie uruchamiał się fsd po starcie. Postanowiłem sprzedać swój dysk zewnętrzny (oryginalny xboxowski) i sformatowałem go. Musiałem wejść w oryginalnego xboxa i w ustawieniach kliknąłem sformatuj i podałem ten kod z tyłu xboxa. Od tego czasu nie uruchamia mi się fsd tylko oryginalny xbox. Czy ktoś wie jak mogę wrócić do fsd? Rozumiem, że fsd było zainstalowane na tym dysku tak? Nie używałem go, bo wszystko odpalałem z pendrive.

2. Lotnik421 Xbox One

3. jary84

jary84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Andrychów
    Czyli wychodzi na to że usunąłeś FSD i launch.ini albo jedno z tych i dlatego startuje nxe.
    Czeka Cię instalacja FSD oraz konfiguracja dashlaunch na pendrive skoro dysk sprzedany;)

4. Dani3llos

Dani3llos Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dysk jeszcze mam problem w tym, że jest sformatowany.

5. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    to że jest sformatowany to nie problem - po prostu jest pusty i tyle.
    Wgraj sobie fsd na pendraka, zainstaluj na nowo dashlaunch i bd działało

Wczytywanie...

Poleć forum