1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak prawidłowo dbać o konsole ?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez sweeterek, Marzec 10, 2011.

1. sweeterek

sweeterek Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Panowie mam pytanie w sprawie prawidlowego dbania o konsole,zadaje takie pytanie poniewaz odkad kupilem X a bylo to ok 1-2 miesiaca/siecy temu to mialem go w domu ok tygodnia badz dwoch,wszystko za sprawa RRoD.
    Za pierwszym razem poszedl Ethernet(nie wiem jakim cudem,bo nie podpinalem sie do neta ale ok),za drugim GPU i oczywiscie kolejna naprawa ktora trwa juz tydzien(wiem ze zaraz posypia sie posty w stylu "co tak dlugo,jakas lipa firma itp" ale prawda jest taka ze ja mam naprawy za FREE,a co za tym idzie musze troszke dluze j poczekac niz klienci ktorzy placa.
    Ale wracajac do tematu,denerwuje mnie to strasznie,zawsze X mi sie podobal,zaczelem prace,zakupilem xboxa i od tamtej pory mam same problemy,nie moge sie nacieszyc bo doslownie w dwoch przypadkach bylo tak ze wracam z pracy po 8-smiu godzinach,wlaczam X pach RRoD,za drugim razem to samo,masakra ;/
    Chcialbym sie dowiedziec czy mozna o konsole jakos zadbac,slyszalem ze wentylacja jest najwazniejsza,ok xbox u mnie lezal na samej gorze szafki RTV,wentylacje mial idealna ale co zrobic dalej ?
    Jak tak dalej pojdzie,to nie wiem czy jej nie wyrzuca na smietnik a nie kupie PS3,choc slyszalem ze z nia tez sie cuda dzieja.

2. Lotnik421 Xbox One

3. slashg

slashg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja swojego pierwszego jaspera katuje od 7 miesięcy i jakoś nadal działa a przepracował już ponad 1000h u mnie a u poprzedniego właściciela pewnie drugie tyle. Ani razu nie sprzątany ani naprawiany więc polecam kupić Jaspera bo z falconami to jest tak, że dbasz o niego jak najbardziej a rrod i tak wyskoczy.

4. sweeterek

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Wiesz,gdybym wczesniej wiedzial ze istnieje takie cos jak jasper to napewno bym kupil,teraz jak kupilem falcona za smieszne pieniadze,to bezsens kupowac drugiego.

5. Jarek882

Jarek882 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bełchatów
    Dodam swoje 3 grosze..:) Najlepiej kupić slima ponieważ ma czujnik temperatury. Konsola nagrzewa się do określonej temp. np. 80 stopni Celsjusza i momentalnie się wyłącza aby zapobiec uszkodzeniu.

6. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Po 1 Jak już raz miała rroda nie opłaca sie naprawiać,chyba,ze reballing ale najlepiej kupić nową.
    Po 2 Z tyłu musi mieć z 30-50cm do "oddychania"
    Po 3 Jak grałeś dłużej to zostaw ją w dashboardzie na 5minut zeby wentylatory wydmuchały ciepłe powietrze

7. Cronos

Cronos Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew, Poland
    Szczerze to ja średnio wierzę w Twoją historię. Jak masz naprawy za FREE to niech sprawdzą Ci czy pasta jest dobrze rozłożona i czy w ogóle jest (niewytopiła się).
    Dziwią mnie takie tematy, bo sam mam Xenona (starszego od Twojego) i nadal pięknie chodzi (syn gra) i do tego Jaspera nowszego. Jedyne co robiłem to czysciłem je z kurzu.
    A jak faktycznie konsola się psuje nie wiadomo czemu to uzbierałbym i kupił Jaspera albo Slima.

8. sweeterek

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Powaznie mowie,drugi raz RRoD podczas jego " kadencji " u mnie.
    Te naprawy tez tak jak napisalem mam za free,tylko ze czas oczekiwania wydluzony.
    Co do kupna,to wacham sie czy kupowac drugiego Xboxa,jak ten padnie,przesiade sie chyba na PS3,na X-ie sie przejechalem,a tez bezsensu wyrzucic to bezuzyteczne pudlo,i na wyplate kupic kolejne pudlo ktore cholera go wie czy nie padnie.
    Gdybym ja jeszcze gral na oryginalach to czort,kupilbym nowa,nie przerabial i mam gwarancje,ale ja muce na piratach i to jest problem.

9. slashg

slashg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    To jasper jest dla ciebie :). Mój jest przerobiony i jakoś o niego się nie martwię, miałem też falcona przerobionego i co 10 dni przed upływem gwarancji microsoft szlak go trafił... Bym odesłał ale były ślady otwierania.

10. dominik20212

dominik20212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Zamiast ps3 lepiej kup slima. ja gram non stop i nic mi się ze slimem nie stało a mam go pół roku.

11. sweeterek

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    No tak,slim slimem ale nie ma piratow !! I to jest bol.

12. mostu

mostu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    @up Dokładnie. Chyba że ktoś ma dużo kasy do wydania na oryginałki :p

13. badboy8

badboy8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    bólem jest raczej to, że piracisz ;).
    A jak dbać ? nie ma opcji.
    Ja swojego Xenona katuje od 06 roku i do tej pory żyje ;)
    Padł mi może kilka razy, ale odpukać ciągle na pierwszych lutach.
    PS3 też możesz na dzień dzisiejszy przerobić więc różnicy, prócz rozmiaru obrazów nie ma żadnych.
    No i plejak nie pada tak szybko jak xboxiki.

14. sweeterek

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Ale slyszalem wlasnie ze PS3 jak sie przerobi i padnie to mogila,zero ratunku a w przypadku Xboxa jeszcze sie da cos wymodzic.
    Odziwo powiem wam ze cale zycie mialem play-e PSX potem PS2 nastepnie dokupilem PSP ale teraz przy wyborze PS3 a xbox360 wole 360,nie wiem dlaczego,moze te pady,wyglad konsoli itp.
    Szkoda tylko ze mam takiego wadliwego ;/

15. Grezur

Grezur Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Po pierwsze do konsola powinna być ustawiona, w dobrze przewietrznym miejscu

16. pawelhenryk

pawelhenryk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Pisałeś, że podjąłeś pracę, a żal Ci na jaspera? Sprzedaj Falcona, skoro awaryjny, dołóż te kilka groszy na jaspera i heja.

Co do slima i piratów, to się powstrzymam, bo piractwa (kradzieży) nie znoszę

17. PeeROeSTeO

PeeROeSTeO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Czę100chowa__WŁÓKNIARZ!!!
    Słuchaj. Jak ten xbox ma dysk to go wypnij zostaw sobie. Napraw to dziadostwo i wystaw na allegro sprzedaj za 300-400 stówy dołóż 200 i kup Jaspera Arcade. Mam Jaspera tylko premium ale to nie istotne. Mam go dwa lata śmiga aż miło a że mam całkiem dużo czasu to go po nocach zarzynam. Mało brakło aby pare razy nie zapłonął ale ch*j. Jest zajebioza i tyle w temacie.
    PS: Oczywiście mam ixtreme. :))

18. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Najlepszym sposobem jest niemartwienie się czy się popsuje :) Ja posiadam Xboxa 360 Elite (Falcon) od ponad 2 lat i chodzi bez zarzutów. Nie głaszcze jej tylko gram jak normalny gracz nie martwiąc się czy wyskoczy RROD czy nie tylko gram spokojnie, od czego jest 3 letnia gwarancja od MS :)

19. sweeterek

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Ja kupilem wlasnie dwa dni temu Elitarnego Jaspera,nowke sztuke i wlasnie dzisiaj ja odbieram z serwisu bo dalem do przerobienia :)
    Tak wiec zobaczymy ile pochodzi :D

20. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Pochodzi długo, Jasper jest bardzo mało awaryjny :) Graj i się nie martw o konsolę. Tylko nie stawiaj konsoli na podłodze, bo kurz ją zabije :)

21. sweeterek

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Mam ja na szafce RTV,wiec to chyba dobrze
    ?

Wczytywanie...

Poleć forum