1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak profil Live przerobić na offline?

Temat na forum 'Oprogramowanie' rozpoczęty przez Bari, Styczeń 12, 2010.

1. Bari

Bari Guest

del

2. Lotnik421 Xbox One

3. szymona96

szymona96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Myślę, że to niemożliwe. No ale w czym Ci to właściwie przeszkadza, skoro po włączeniu konsoli i tak wskakuje ta główna zakładka, a tylko z niej się korzysta offline :)

4. Bari

Bari Guest

5. DjKwaku

DjKwaku Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Piekary
    tez chcialbym cos z tym zrobic :)

i nie chodzi mi o zakladki itd.

ale chcialbym pograc w Xkai itd. z tym ze mam bana ( odblokowalem dysk itd ) i kurde nawet jak daje na system link to najpierw chce polaczyc sie z live .... a co za tym idzie znowu by mi dysk zablokowalo .....

jedyna mozliwosc to chyba poblokowac jakies porty na routerze czy cos aby konsola nie miala dostepu do live (chyba ze ktos wie jak to poblokowac )

6. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    DjKwaku - zablokuj sobie dostep do xbox live w kontroli rodzicielskiej i po klopocie

7. Bari

Bari Guest

del

Wczytywanie...

Poleć forum