1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak przegrać save z jednej konsoli na drugą?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Sadi, Listopad 25, 2013.

1. Sadi

Sadi Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Poznań
    Witajcie,

Pytanie jak w temacie, z tym że nie jest tak łatwo jak by się mogło wydawać...
    Do rzeczy... Od nowości mam konsolę SLIM 4gb, jednak w ostatnim tygodniu przytrafił się mały "wypadek" i konsola została uśmiercona przez zalanie.
    Została osuszona na wszelkie możliwe pomysły znalezione w necie, jednak stało się to w czasie, kiedy bylem w pracy i wilgoć w konsoli przez te kilka godzin zrobiła swoje - zakładam, że jej ożywienie jest niemożliwe. Odpala się, jednak zielone światełko po chwili zmienia się w czerwone i nic więcej się nie dzieje. Chcąc odzyskać płytę ze środka musiałem konsolę rozebrać, więc żadna gwarancja już jej nie obowiązuje. Jeżdżenie po serwisach tak by zapewne nie przyniosło żadnych skutków, więc kupiłem nową, taką samą konsolę (slim 4gb) ale bardzo zależy mi na zapisach gry z martwej konsoli.
    W jej bebechach znalazłem coś jakby pendrive na zwyczajne usb - czy podpięcie go do nowej konsoli pomoże?
    Czy w ogóle jest możliwość odzyskania zapisów gry?
    Wszystkie zapisy robiłem w pamięci konsoli.
    Rozbieranie nowej konsoli nie wchodzi w grę.

Liczę na pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    Podaj daty produkcji obu konsol. Zalana to pewnie trinity z kostką 4gb

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

4. Sadi

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Poznań
    Nowa została wyprodukowana w październiku 2011, daty produkcji zalanej w tej chwili nie jestem w stanie sprawdzić, ale jest to identyczna wersja jak ta nowa (4gb, czarna, matowa, bez gier w zestawie).
    Czy te informacje wystarczą?

Data produkcji zalanej to marzec 2012
    Data produkcji nowej to październik 2011

Więc tak, wpadłem w końcu na to, że to coś na USB w srodku konsoli to niestety nie pamięć. Problem w dalszym ciągu nie został rozwiązany.

// Nie pisz post pod postem, korzystaj z opcji Edycji. #ESLORD

5. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    Jedyne co możesz spróbować to oddać konsole do dobrego serwisu który zajmuje się takimi beznadziejnymi przypadkami i liczyć że ją odratują.

6. Sadi

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Poznań
    Czyli nic sam w domu nie zdziałam. Nie będę latał z nim po serwisach, szkoda zachodu a teraz jest okazja do powrotu do kilku tytułów. Dzięki za zainteresowanie.

Wczytywanie...

Poleć forum