1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

jak przejść tą część assassin creed 2?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez darek87, Grudzień 28, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. darek87

darek87 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam

Mam ukończone 30 % tej gry i teraz sie obudziłem, wstałem z tego fotela i mam halucyjacje. na początku miałem włączyć kilka alarmów w tym niby magazynie i potem jak ta laska mowi mi żebym sie przespał to wracam za nią na góre i w korytarzu napotykają mnie halucynacje. Przenosze sie w ten świat średniowiecza i widzę złotą postać którą zaczyna ścigać. ona wbiega do wieży ale przedemna zamykają się drzwi i pokazuje mi się wierzchołek tej wierzy. ale nie dam rady się wspiąć na góre.... jak to zrobić ?jak przejść ten fragment?

2. Lotnik421 Xbox One

3. buger

buger Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    wawa
    Można wejść po tej ścianie na wieże, z tego co pamiętam musisz zastosować 'zaawansowane wspinanie po ścianach' tzn wbiec po niej i sie odbić nasickając RT +A. Napisz czy pomogło.

4. shibby20

shibby20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  5. darek87

darek87 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    czyli co ? muszę jednak wejść po tej scianie.... próbowałem tyle razy i nie pomoglo :(

6. smieszek02

smieszek02 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Piekary Śląskie
    Zawsze idzie spróbować to co jest w późniejszym etapie tzn. Jak wisisz na ścianie to LT+A on wtedy skacze do góry i trzeba nacisnąć B żeby się czegoś złapać. Ja tam dawno byłem więc nie pamiętam dokładnie, no ale sens jest taki że masz się wspiąć na tą wierze. Aha a jak tam są jakieś drzwi to nad tymi drzwiami może jakaś belka albo coś jest...

7. marianlyl

marianlyl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gryfice
    Miałem ten sam problem ;) ale wystarczyło trochę pokombinować poskakać i w końcu jakoś się wbijał tam na górę. Moim zdaniem to była jakiś mały błąd w grze ;)

8. shibby20

shibby20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    wystarczy wejsc na balkonik idealnie pod belką i PODSKOCZYĆ. Jak się podskakuje w miejscu napisałem w linku wyżej.

nie wchodzisz za żadną sianę nic z tych rzeczy. Poprostu podskocz w miejscu swojąc na murku balkonika.

9. kordian90

kordian90 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ostatnio coś takiego widziałem. moze znajdziesz tam odpowiedz Assassin's Creed 2 pozdrawiam

10. #PCMR

#PCMR Ryżownik V.I.P Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    173
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Opole
    Podejrzewam, ze autor w przeciągu ponad roku, jednak poradził już sobie z tym problemem...

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum