1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak przekopiować grę z pendrajwa na konsolę RGH ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez solisie, Czerwiec 25, 2014.

1. solisie

solisie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam.
    Pobrałem grę z internetu. Była ona w partach rar więc wypakowałem je i stworzył się obraz ISO. Konwertowałem w ISO2God oraz przeniosłem grę na pendrajwa. I teraz moje pytanie... Jak przekopiować grę z pendrajwa na dysk konsoli ? Szukałem poradników na forum, ale żaden nie był dla mnie zrozumiały.
    Tak samo było na YT. Czy ktoś mógłby wytłumaczyć mi dokładnie jak przekopiować grę na dysk konsoli lub podać jakiś dokładniejszy poradnik ? Chciałem jeszcze powiedzieć, że nie mam na konsoli xexmenu tylko freestyle dash.

Z góry dziękuje i pozdrawiam :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. f1older

f1older Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    183
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Evergreen Terrace 742
    podaj linki do tutoriali tutejszych, które czytałeś jak mówisz, i nie były dla ciebie zrozumiałe. bo ja jestem głęboko przekonany, że to nie możliwe, skoro wiedziałeś jak grę "pobrać z internetu".
    bo pewnie byś doczytał, że trzeba użyć file menegera, wbudowanego w fsd, aby skopiować zawartość pendrajwa na dysk konsoli.
    reszta jest opisana w tutorialach.
    ps. tzn mozna uzyc też innych sposobów by kopiować, ale nie chcę cię obarczać już tym. ;)

4. solisie

solisie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
  5. CozzY

CozzY Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    108
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Luboń
    I który etap jest dla Ciebie niezrozumiały? Nie ma chyba sensu omawiać wszystkiego od początku po raz setny. Powiedz konkretnie z czym jest problem.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

6. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    File menager w FSD.

7. habano

habano Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    panowie ja mam taki problem:
    robię tak - ściągam grę iso, przerabiam na god lub xex kopiuje ją na pena, wrzucam pen do konsoli, wchodzę w managera zaczynam kopiować tzn. wybieram katalog z grą z pena wybieram miejsce docelowe na hdd1 wyskakuje okno kopiowania (postępu kopiowania) i się wiesza stoi na 0% nie ma postępu w kopiowaniu i pad przestaje reagować, nie można anulować ani nic innego zrobic a gra się nie kopiuje.
    X-a kupiłem używanego i poprzedni właściciel wgrał tam chyba ze 40 gier w tym wiele nowości więc chyba ja coś źle robię

8. CozzY

CozzY Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    108
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Luboń
    Może miejsca już na dysku nie ma.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

9. habano

habano Użytkownik Użytkownik Świeżak