1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak przekopiować Zdjęcia, filmy i mp3 na dysku konsoli ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Dar43, Sierpień 19, 2010.

1. Dar43

Dar43 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czy istnieje taka możliwość?? Bo zastanawia mnie po co dysk np. 120GB czy 250GB dla samych instalacji gier?

Na dysku są katalogi jak muzyka, filmy, zdjęcia, ale po co?? żeby je pobrać z LIVE'a

Przecież jest to sprzęt multimedialny i chcemy mieć na nim zdjęcia,filmy z prywatnej galerii. Jeśli już muszę odpalić kompa żeby je wrzucić na Pendrive'a to jaki sens w odtwarzaniu ich na X'e jak mogę je obejrzeć na kompie.

Microsoft bardzo ogranicz możliwości naszych konsol i zmusza do poszukiwania innych możliwości jak jakieś transfer kity i inne wynalazki.

2. Lotnik421 Xbox One

3. PremiumPRO

PremiumPRO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Próbowałem tylko muzyke i można ją zgrać na dysk twardy. Co do reszty to nie wiem jak to jest bo nie próbowałem. Oglądałem zdjęcia podpinając przez USB aparat lecz nie zgrywałem bo nawet nie próbowałem.

4. Aviox

Aviox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gdańsk
    Chyba przez FTP da rade wrzucic multimedia do odpowiednich folderów i bedzie odtwarzało jak to, co sciagniete z XL.

5. Dar43

Dar43 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jakie FTP ?? Trzeba pewnie jakąś przeróbkę posiadać ??

6. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    nie da sie odtwarzac filmow i zdjec z dysku konsoli. Tylko jak pobierzesz je z Live. A muzyke da sie zgrac jedynie z audio CD. Przypominam ze xbox to konsola do gier a nie odtwarzacz.

7. Dar43

Dar43 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Konsola to była PSX1 i 2, a to sprzęt multimedialny. Po co dysk jak nic na nim prócz gier nie można trzymać, pamiętam jak dziś że jak odpalałem PS3 odkupionego 2 lata temu było na nim pełno mp3 i divX. A z X'em doczekamy czasów że wszystko tylko z neta pójdzie.

8. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Jak tak narzekasz - kup ps3....
    Faktem jest to że nie zrzucisz nic na dysk konsoli prócz gier i rzecz z XBL.

9. Dar43

Dar43 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Narzekam?? hmm stwierdzam fakty. PS już był

Wczytywanie...

Poleć forum