1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak przełączyć dash Freestyle 3 na oryginalny ?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kod102, Sierpień 26, 2013.

1. kod102

kod102 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam! Mój problem wygląda tak że wciskam środkowy przycisk pod fsd i np wybieram ustawienia konsoli wyskakuje mi monit o zakończeniu sesji wybieram tak (czyli powinno przejść do dasha systemowego) ale konsola się tak jak by restartowała i znowu odpala się FSD... strasznie to irytujące bo nie mogę przejść do ustawień a bardzo potrzebuje. Podczas startu konsoli wciśnięcie RB też nie działa. Wie ktoś może jak się z tym uporać ? Szukałem, czytałem ale nic nie znalazłem.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1111
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    W dashlaunch'u określ, z jakim przyciskiem ma sie org dash załączać.
    Możesz też zamiast pod GUIDE dawać Interfejs Główny, dać raz w prawo i Ustawienia Systemowe, to też Cię przeniesie do org dasha.

Pisane na SGS+ w tapatalk 4.

4. kod102

kod102 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie bardzo wiem o czym kolega pisze. Nie wiem co i jak zmienić. Ja w żaden sposób nie mogę odpalić org systemu konsoli.

5. dadas1122

dadas1122 Banned Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    wciskasz ten duzy X pomiędzy przyciskami "back" a "start", następnie w menu przechodzich chyba o 2 lub 3 zakladki w prawo i wybierasz Ustawienia systemowe.

6. kod102

kod102 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie bardzo koledzy potrafią czytać ze zrozumieniem " ... w żaden sposób nie mogę odpalić org systemu konsoli." Po wybraniu opcji " Ustawienia systemowe " wyskakuje okno i pisze : " Spowoduje to zakończenie sesji. Jeśli aktualnie grasz, postęp osiągnięty od ostatniego zapisania stanu zostanie utracony. Czy na pewno chcesz zakończyć sesję ? " - no i wciskam TAK. Robi się reset i znowu odpala mi FSD3.

7. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    Odpal dashlunch,zachowanie,wyłącz nosysexit i zapisz ustawienia.

1 osoba to lubi.
  8. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    787
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Znajdź menadżer plików, następnie znajdź dashlunch, włącz go i w zakładce zachowanie nosysexit wyłącz, możesz też zrobić że np pod guzik A przypisz do Flash/dash.xex musi działać.

Wysłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 4

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum