1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak przenieść dane z laptopa do komputera.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Firioth, Sierpień 9, 2011.

1. Firioth

Firioth Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam serdecznie. Ściągnąłem na laptopa (mam 20 gb dysk) GTA IV niestety nie jest spakowane i waży ok. 8 gb. Posiadam Pendrive 8 gb, ale można na niego wgrać tylko 7,5 gb(notabene nie wiem czemu). I teraz pytanie do was. Jak przenieść GTA IV na komputer gdzie mam nagrywarkę. Zaznaczam, że pytałem wszystkich kolegów o pendrive'y 16 gb lub dyski przenośne.

Z góry dziękuje.

2. Lotnik421 Xbox One

3. BogdanROX

BogdanROX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Polecam program "HJSPLIT", spakowaną grę możesz podzielić sobie na 2 pliki o rozmiarach mniejszych niż 7,5GB i wrzucasz je na pendrive. 2 razy musisz tylko użyć pendrive'a i masz problem z głowy. Aha, potem używasz tego programu na kompie, łączysz te pliki w jeden na powrót ;)

4. komar251

komar251 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Częstochowa
    Winrar zrobiłby to samo. Co do wielkości to te 500 mb zajmują dane systemowe które muszą być. Ale jeśli Ci nie chce wrzucić np 6gb to pewnie masz partycje ntsf. Zmień na fat.

Sent from my X10i

5. Firioth

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ok wielkie dzięki panowie. Wypróbuje obie propozycje tylko muszę znaleźć miejsca na dysku ;) (w kompie mam 20 gb tylko)

6. BogdanROX

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    500 MB dane systemowe na pendrive ? A to nie jest zwykła różnica wynikająca z tego, że 1MB = 1024KB, a producenci utrzymują 1MB = 1000KB. Dlatego gdy mamy dysk twardy np 200GB, to on ma powiedzmy 195GB w rzeczywistości ? Chyba, że stosujesz tego pendrive'a do czegoś co ładuje tam prawie 500MB jakiś ukrytych plików systemowych.

7. kmg.al

kmg.al Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gorzów Wlkp.
    @BogdanROX, dysk 20gb do xboxa po sformatowaniu ma około 13gb, bo 7 gb zajmują pliki systemowe :)

8. BogdanROX

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie skojarzyłem, że pendrive był formatowany na konsoli. Kolega opisywał użycie pendrive'a przy przeniesieniu danych z laptopa na komputer. Jeśli był formatowany na kompie, to nie miałby 500MB plików systemowych, tak rozumowałem :)

9. Firioth

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Bogdan. Nie nie formatowałem go pod konsole. I ta różnica wynika jednak z przelicznika rzeczywistego i producentów

Wczytywanie...

Poleć forum