1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak przenieść DVD key bez podłączania z PC. Odpowiedź.

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Aras64, Październik 16, 2010.

1. Aras64

Aras64 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałcz
    Nie będę pisał poradniku bo mi się nie chce ale odkryłem coś ciekawego i przydatnego więc napisze. Jakiś czas temu padł mi napęd, skołowałem nowy TEN SAM MODEL. Wykręciłem płytkę główną z niedziałającego napędu (nie wiem jak ona się nazywa) i wmontowałem w działający. Potem ponownie podłączyłem do konsoli i... śmiga aż miło! Nie wiem jak jest z innymi modelami, np- Samsung ---> BenQ ale z Samsung ---> Samsung działa na 100%.
    Jak ktoś ma pytania to chętnie odpowiem, ale zaznaczam, że nie wiem wszystkiego.
    Nie biorę odpowiedzialności za zepsute konsole tudzież napędy.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    ee weź napisz poradnik :D
    no przecież klucz napedu siedzi w elektronice wiec jak ją przełożyłeś
    to wraz z nią przeniosłeś klucz napędu i dlatego wszystko ci działa
    to normalne , ważne żeby oba napędy były takie same
    i z tego wynika ze w starym napędzie padł ci tylko laser ,a elektronika sprawna była

4. Aras64

Aras64 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałcz
    Padł silniczek do poruszania laseru i tacki (rzecz nie do wymienienia, nawet w serwisie), wiem gdzie siedzi klucz napędu dlatego podmieniłem właśnie to. Informuje tylko, że tak można zrobić samemu bez konieczności wymieniania napędu w serwisie, a nuż, widelec komuś to pomoże.

5. Alex_Xbox

Alex_Xbox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Można również przelutować pamieć napędu jak stara elektronika np jest uwalona.

Wczytywanie...

Poleć forum