1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak przeniesc profil na inna konsole?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Maniak123, Luty 11, 2012.

1. Maniak123

Maniak123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam,pozyczylem od kumpla konsole,podlaczylem swoja karte pamieci do jego a jego dysk wczesniej odlaczylem.I tu pojawia sie problem nie ma mojego profilu,jak to zrobic zeby byl moj profil na mojego kumpla konsoli,prosze o pomoc pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    odzyskanie konta przez xbox live najlatwiej

4. Maniak123

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie mam podlaczonej konsoli do neta,to jak moge to zrobic inaczej?

5. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Może konsola ma starszy dashboard. Wprawdzie nie wiem, czy to może mieć wpływ na widoczność profili, ale miałem podobną sytuacje. Miałem dysk znajomego na który pobrałem update z xbl, potem jak mu oddałem, to twierdził, że nie widzi żadnych profili - a u mnie wszystko wykrywało.

6. Maniak123

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Obie konsole maja ten sam dashboard,takze nie wiem wlasnie dlaczego nie widac mojego profilu na jego konsoli

Wczytywanie...

Poleć forum