1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak przenieść savy z profilu na profil?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez RobertMTT, Październik 2, 2015.

1. RobertMTT

RobertMTT Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Mam taki problem, dziś uszkodził mi się profil (nie XBL) na konsoli którego nie mogę przenieść na pendraka i naprawić (błąd przy próbie kopiowania) dlatego mam pytanie czy z uszkodzonego profilu mogę jakimś magicznym sposobem przenieść savy na inny profil?
    Jeżeli tak to bardzo proszę o jakiś poradnik bądź instrukcje jak to zrobić.

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1878
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Hm na dysku jak wejdziesz w gry i aplikacje to do każdej gry masz zapis na dysku, poszperaj tam :) Aczkolwiek zapisy są podpisane nickiem, nie wiem czy Ci ruszy na nowym profilu.

4. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1244
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Program np. horizon, otwierasz nim save i masz w okienku dwa klucze PiD i DiD one przepisują save do konta.

Ps. Uważaj przy instalacji tego programu bo potrafi nawalić masę syfu, lepiej to robić na wirtualnym dysku.

5. RobertMTT

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Tylko żeby otworzyć save trzeba przenieść na pendrive profil?
    Jeżeli tak to ja swojego uszkodzonego profilu nie mogę przenieść bo wyskakuje okno, że podczas czynności wystąpił problem.
    Samego sava też nie mogę przenieść bo pisze, że nie można przenosić pomiędzy profilami.

6. krzys1190

Polubienia:
    1244
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Gdzie masz save dysk/flash ? Jak nie możesz skopiować pliku a masz wszystko na dysku to podepnij dysk do PC (tylko nie inicjuj!).

7. RobertMTT

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Już przeniosłem savy na pendriva zmieniłem te dwa klucze no i działają na innym profilu.
    A mam pytanie jeszcze dotyczące tego uszkodzonego profilu.
    Dlaczego nie mogę go przenieść, dlaczego występuje problem przy próbie przeniesienia na dysk zewnętrzny?

8. krzys1190

Polubienia:
    1244
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Uszkodzonych plików nie można przenosić.

9. RobertMTT

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Więc jak naprawia się uszkodzony profil?

10. krzys1190

Polubienia:
    1244
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie naprawia do tego jest profil live i kopia na serwerze masz profil offline to leżysz i kwiczysz.

11. Butcher696

Butcher696 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    @krzys1190 - Horizon zainstalowany ze strony przez ich downloader jak nie odznaczysz podczas pobierania i instalacji - posiada programy itp tak zwane syfy. Dlatego warto pobrać czystą instalacje z ich strony w postaci pliku .exe nie przez downloader - której jak wszędzie oferują wiele badziewia jak ktoś nie umie czytać

Co do uszkodzonego profilu - nie wyciągniesz ani nie naprawisz profilu jak miałeś offline (A nie posiadałeś np kopi na pc profilu - co polecam co jakiś czas robić ) - jeżeli miałeś online i offline to nie ma problemu odzyskać

12. krzys1190

Polubienia:
    1244
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Pomimo odznaczenie bonusów podczas instalacji i tak mi się zainstalowała masa niechcianych programów, nie wiem jak nie wiem dlaczego możliwe że to jednorazowa sprawa albo zwykłe dziadostwo autora a po tym co zrobił z programem widać że mu kasa przesłoniła oczy.
    Tak czy indziej nie ma sensu tego wałkować :)

13. Butcher696

Butcher696 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Bo pobierając ze strony pobiera się downloader aplikacji a dopiero przez niego pobiera się instalator czysty w exe - zapewne użył tego downloadera dla kasy zamiast podać od razu plik exe
    bez tego syfu który jak ktoś nie poczyta i nie odznaczy to czeka go od syfianie. Dlatego warto pobrać normalnie bez downloadera .Ale nie o tym temat wiec kończymy gadanie na nie temat

Wczytywanie...

Poleć forum