1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak przeniesc savy ?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Felixpl, Czerwiec 20, 2013.

1. Felixpl

Felixpl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Otoz mam nastepujacy problem porysowalem plyte od fify 13 i nie da sie juz jej odpalic (naped ja porysowal) i znalazlem na allegro aukcje na ktorej da sie kupic fife 13 za 50 zl i pobrac ja na dysk za pomoca xboz live i tu moje pytanie CZY jezeli bym pobral ta gre na dysk to czy moge do niej przeniesc savy zapisane na dysku i jak to zrobic ?? (Savy sa zapisane na dysku 250 gb)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1111
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jeśli na tej samej konsoli będzie ta pobrana gra oraz ten save, to myślę ,że po zalogowaniu się na swój profil, powinno się normalnie wczytać tego save'a

4. LordLotr

LordLotr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrów Mazowiecka
    Savy sa przypisane do profilu nie gry

Wysłane z mojego X10i za pomocą Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum