1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak przenieść usługę Xbox live gold na inne konto (xbox360)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Xolis, Grudzień 12, 2014.

1. Xolis

Xolis Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Błagam o pomoc, obiecałem 8 letniemu sąsiadowi, że pomogę mu włączyć nową gre - zombie vs plants garden warfare na xboxie 360.
    Konto xbox live gold aktywowałem, ale po włączeniu gry jest informacja, że trzeba potwierdzić dostęp do gry przez zalogowanie się na konto rodzicielskie (ponieważ aktualne konto "jest za młode").
    Ani ja ani mały sąsiad nie zna konta rodzicielskiego.
    Teraz pytanie czy ktoś jest w stanie mi podpowiedzieć jak zmienić konto rodzicielskie, lub jak przenieść licencję xbox live gold na inne konto (ustawie tam odpowiedni rok urodzenia i po kłopocie).
    Ja z xboxem miałem doczynienia może z dwa razy w życiu więc zupełnie się w nim nie łapie...

PS: Jeżeli takowy wątek już powstał to przepraszam, ale nie udało mi się nic znaleźć w tym temacie ani tutaj ani na oficjanych stronach producenta... (tam już w ogólne nic nie ma).

Pozdrawiam Paweł :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Nie da się. Musi miec login i hasło do konta rodzica

4. Xolis

Xolis Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A da się gdzieś przypomnieć ten login i hasło? Bo jest problem, nikt nie zna tych danych...
    Albo może da się np na inne konto przenieść tego golda? Założę drugie konto pełnoletnie na tej samej konsoli i przerzucę golda?

5. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1862
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie da się przenieśc golda na inne konto. Nie ma też przypomnienia danych, musisz znać odpowiedź na pytanie pomocnicze żeby zlikwidować blokadę rodzicielską, inaczej nic z tym nie zrobisz. Swoją drogą ta gra ma pegi 7, to ile lat możecie mieć skoro wam tego nie przepuszcza o_O Twój sąsiad może mieć po prostu blokadę na granie w gry multiplayer. Nie wiem czy czasem serwisy z konsol nie mają tego w swoich usługach żeby usunąć tą blokadę z konsoli.

Edit: Jeszcze możecie spróbować przywracanie konsoli do ustawień fabrycznych, ale wtedy konsola cała się zresetuje m.in zapisy gier itd. Tutaj na tej stronce jest sporo kombinacji klawiszy do zresetowania: http://serwis.kielce.pl/forum/showthread.php?tid=148

1 osoba to lubi.
  6. Xolis

Xolis Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Niestety jestem laikiem w tych tematach, czy w przypadku zresetowania kosoli do ustawień fabrycznych nie zresetuje sie konto gold? Czy xbox live gold jest przypisany do konsoli czy do konta?

7. kuleczka91

Polubienia:
    1862
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Gold jest przypisany do konta na x360. Gold będzie Ci działał po resecie, bo wystarczy pobrać konto żeby móc grać na multi:)

8. Xolis

Xolis Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czy w tym wypadku, jeżeli zresetuje xboxa do ustawień fabrycznych, to będę mógł się zalogować na moje konto (pełnoletnie) i gierka się uruchomi :D?
    Czy jak zaloguje się na moje konto to nie będzie tam golda?

Pozdrawiam

9. kuleczka91

Polubienia:
    1862
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ile razy Ci można pisać, że gold jest przypisany do KONTA, a nie konsoli? Możesz sie nawet u kolegi na konsoli zalogować do swojego konta i pograsz na multi, bo masz golda aktywnego. Po resecie konsoli powinieneś bez problemu móc zagrać, bo przecież wszystkie ustawienia konsoli i pamięć są usunięte, czyli również owa blokada rodzicielska poleci daleko w hen. Ale grę będziesz musiał na nowo pobrać/zainstalować, bo skoro reset to i gry z dysku wylecą..;)

10. dragon1493

dragon1493 Banned

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jak wyciagnie dysk to mu nic nie skasuje :D

11. Xolis

Xolis Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Niestety w dalszym ciągu mam problem, spróbowałem zresetować konsole do ustawień fabrycznych tak jak opisują to na stronie ktorą wrzuciła kuleczka. Żaden kod nie działał, dlatego postanowiłem usunąć wszystko co było w pamięci masowej.
    Skasowałem konsola ponownie się uruchomiła, zalogowałem się na swoje konto. Ale po włączeniu tej nieszczęsnej gry, wyskakuje mi komunikat, że "Your profile does not have the correct permissions to access Xbox Live functionality."
    Rozumiem, że ten gold jest teraz nieaktywny na zalogowanym koncie... Co mam teraz z tym zrobić bo już dostaje białej gorączki? Błagam o pomoc...

Wczytywanie...

Poleć forum